У ПриватБанку на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої держпозики | Поділля News
У ПриватБанку на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої держпозики

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).

follow Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному вигляді і обліковуються на банківському рахунку в цінних паперах. А погашення ОВДП гарантовано державою в стовідсотковому обсязі, тобто, ризики від такої інвестиції – відсутні.

get link Відкрити рахунок у цінних паперах подоляни можуть у двох містах області – Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, де працюють VIP-відділення банку. Номінальна вартість ОВДП може бути визначена як в національній валюті, так і в доларах США або євро.

Також власники ОВДП в разі потреби можуть без проблем скористатися коштами, вкладеними у придбання державних паперів, як кредитом. Отримати гроші під заставу ОВДП можна на термін від 1 місяця до 1 року, але менше строку погашення державою ОВДП на 60 днів. Мінімальна сума кредитування становить 50 тис. грн.

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» набув статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів після підписання відповідного договору з Міністерством фінансів України. З початку 2018 року в рамках експерименту з продажу облігацій держпозики через VIP-відділення ПриватБанк продав своїм клієнтам ОВДП на суму близько 600 млн грн.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Розташований на виїзді з міста, на території Розсошанської сільської ради, працює він уже декілька місяців, проте офіційну презентацію та демонстрацію, як все відбувається у ХІТі, влаштували лише цього тижня. Зводили його менше року – урочисте закладення першого каменю фундаменту  відбулося 23 квітня 2018-го. Це – другий подібний логістичний центр «Нової пошти» в Україні. Ще один […]

На ринках обласного центру та області тривають рейди податківців з метою недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб. Про це повідомляють у фіскальній службі області. Як зазначається, до рейдів залучають і працівників обласного Управління Держпраці, які проводять відеофіксацію порушень. Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального […]

На Чемеровеччині завершують проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Про це повідомляє прес-служба РДА. Сума інвестицій у будівництво становить біля 5 млн. доларів. Кількість постійних працівників при масштабній роботі ФЕС становитиме 10 осіб. Також планується залучати близько 30 працівників, що працюватимуть тимчасово. Як зазначають в Чемеровецькій РДА, генеральним підрядником виступає ТОВ «Смарт Енерджі Україна», […]