У ПриватБанку на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої держпозики

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).

Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному вигляді і обліковуються на банківському рахунку в цінних паперах. А погашення ОВДП гарантовано державою в стовідсотковому обсязі, тобто, ризики від такої інвестиції – відсутні.

Відкрити рахунок у цінних паперах подоляни можуть у двох містах області – Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, де працюють VIP-відділення банку. Номінальна вартість ОВДП може бути визначена як в національній валюті, так і в доларах США або євро.

Також власники ОВДП в разі потреби можуть без проблем скористатися коштами, вкладеними у придбання державних паперів, як кредитом. Отримати гроші під заставу ОВДП можна на термін від 1 місяця до 1 року, але менше строку погашення державою ОВДП на 60 днів. Мінімальна сума кредитування становить 50 тис. грн.

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» набув статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів після підписання відповідного договору з Міністерством фінансів України. З початку 2018 року в рамках експерименту з продажу облігацій держпозики через VIP-відділення ПриватБанк продав своїм клієнтам ОВДП на суму близько 600 млн грн.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність […]

Вчора Хмельницька міська рада зібрала на засідання роботодавців, які  ведуть свій бізнес в орендованих приміщеннях міської комунальної власності. Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, тим, хто офіційно не працевлаштовуватиме робітників, не продовжать договір оренди приміщень. Окрім того, роботодавці ризикують отримати чималий штраф за кожного неоформленого працівника. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Юрій […]

Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих робочих рук. За статистикою Хмельницького обласного центру зайнятості, 70% вакансій – робітничі спеціальності. Натомість – 70% потенційних працівників мають вищу освіту. Аби збалансувати попит та пропозицію на ринку праці, на Хмельниччині за ініціативи та сприяння народного депутата Сергія Лабазюка започаткували проект «Співпраця бізнесу та професійно-технічної освіти». Перший етап – круглий […]