На Хмельниччині засудили шахраїв, які перенаправляли міжнародний телефонний трафік | Поділля News
На Хмельниччині засудили шахраїв, які перенаправляли міжнародний телефонний трафік

На Хмельниччині засуджено членів організованої злочинної групи, які втручалися в роботу операторів зв’язку та одержували кошти за здійснення міжнародних телефонних розмов – повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Правоохоронцям вдалось викрити неправомірну діяльність організованої групи, члени якої за допомогою комп’ютерного обладнання змінювали порядок маршрутизації вхідного міжнародного трафіку голосової телефонії, що дало змогу здійснювати несанкціоновані розмови з абонентами мобільних операторів різних країн.

go to site Ще у 2015 році мешканець обласного центру закупив необхідну комп’ютерну техніку та підключив її у себе вдома до Інтернету задля отримання незаконного заробітку. Чоловік порушував порядок маршрутизації електронного зв’язку. В результаті таких дій міжнародний телефонний трафік проходив поза межами міжнародних центрів комутації, а зловмисник отримував можливість одержувати прибуток.

Згодом чоловік закупив та розмістив у домівках двох своїх знайомих додаткове обладнання, яке віддалено, з власної квартири, також використовував для функціонування каналу з перенаправлення вхідного міжнародного телефонного трафіку.

Добре обізнаний у механізмі вчинення вказаного злочину, зловмисник залучив до такої діяльності ще двох своїх знайомих. Вони виконували розроблений організатором план, за що отримували відповідні кошти.

У листопаді 2016 року діяльність групи викрили та припинили правоохоронці. Розмір матеріальної шкоди, завданої злочином, – близько 150 тис. грн.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Валерій Мушинський, за результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні обвинувачених визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 361 – несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв’язку, що заподіяло значної шкоди, вчинене у складі організованої групи Кримінального кодексу України.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду осіб засуджено до покарання у виді позбавлення волі, від відбування якого їх звільнено із встановленням іспитового строку. Окрім того, із засуджених осіб стягнуто шкоду, завдану кримінальним правопорушенням.

see url

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  follow Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Правоохоронці встановили, що мешканець одного із районних центрів Хмельниччини з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки та коньяку, під підпільний цех обладнав гаражне приміщення на території власного домоволодіння. Надалі, забезпечивши систематичне виготовлення фальсифікату, розфасованого у ПЕТ-пляшки різної ємності без марок акцизного податку, здійснював його збут жителям області. […]

Ще у березні минулого року мешканець Нетішина домовився із підприємцем, який здійснює пасажирські перевезення, про передачу йому в оренду власного автомобіля. Погодивши умови використання транспортного засобу, він передав перевізнику автомобіль та свідоцтво про його реєстрацію, видане республікою Литва, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області. За кілька днів після цієї «угоди» на підприємця було скоєно напад, […]

Оперативники управління захисту економіки в Хмельницькій області Національної поліції викрили корупційну схему вирішення земельних питань, до якої входили посадові особи органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. На підставі зібраних матеріалів було відкрито кримінальне провадження. Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували факт вимагання від підприємця з Хмельниччини 500 тисяч доларів США неправомірної вигоди за надання […]