У Хмельницькому пасажири тролейбусів можуть придбати електронний проїзний квиток на добу чи на місяць | Поділля News
У Хмельницькому пасажири тролейбусів можуть придбати електронний проїзний квиток на добу чи на місяць

З 11 грудня  для пасажирів хмельницького електротранспорту почала діяти ще одна послуга – можливість безготівкового придбання квитка. Від знайомої вже сплати за проїзд у тролейбусі за допомогою QR-коду вона відрізняється: новація розширює термін дії такого квитка. Раніше пасажир розраховувався за один проїзд у тролейбусі, тепер, використавши QR-код, можна придбати проїзний на день чи місяць. Це просто  і швидко, а головне – вигідно. Якщо звичайний квиток на проїзд у тролейбусах Хмельницького наразі коштує 3 грн 50 коп., то денний за 10 грн дає право їздити протягом дня стільки разів, скільки потрібно і у різних тролейбусах.

Проїзний на місяць коштує 130 грн. Це теж дешевше, ніж коли оплачується проїзд щодня.

Для розрахунків використовується Privat24, однак використовувати можна картку будь-якого банку. Розробники послуги запевняють, що система надійно захищена.

Наразі послугою можуть скористатися тільки пасажири тролейбусів. Однак, як стверджує заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко, «після повного запровадження електронного квитка можна об’єднати в одну систему увесь комунальний транспорт Хмельницького».

На презентації для представників ЗМІ керівник напрямку платежів Південно-Західного РУ ПриватБанку Віталій Якубовський продемонстрував, як користуватися новою послугою.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому в багатоповерхівках встановлюють пандуси нового зразка. Зокрема такий облаштували на вулиці Чкалова. Про це повідомляється на сторінці управління житлово-комунального господарства у Фейсбуці. “Випробовуємо пандус нового зразка. Завершили монтаж нового пандусу у під’їзд на вул. Чкалова, 20/1”, – йдеться у дописі. Як зазначається, він має полегшити життя молодій дівчині, яка там проживає, і дати […]

Триває модернізація державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор”: там обладнали центр відеомоніторингу для підвищення надійності нагляду за затриманими. “Завдяки сучасній комп’ютерній техніці та глобальній мережі Інтернет вартовий центру відеомоніторингу слідчого ізолятору матиме змогу миттєво реагувати на можливі зміни оперативної обстановки, а також стежити за дотриманням законності та правопорядку як персоналом установи так і особами взятими під […]

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.