Хмельницькі поліклініки об'єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр | Поділля News
Хмельницькі поліклініки об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр

Перинатальний центр, стоматологічна поліклініка та дитяча лікарня стануть комунальними підприємствами. А всі чотири хмельницьких поліклініки та колишню вузлову лікарню об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр, який міська рада теж візьме на баланс. Рішення про це підтримав виконком. Медики кажуть: пацієнтам від реорганізації гірше не стане.

Раніше міська рада перетворила на комунальні підприємства центри первинної медико-санітарної допомоги. Тепер черга дійшла і до закладів вторинного рівня. Саме від такої реорганізації залежатиме подальше їх фінансування Національною службою здоров’я.

Крім того, об’єднання дозволить зекономити бюджетні гроші.

«По суті, буде одна адміністрація. І, відповідно, філії збережуться, – пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. – Пацієнти від того ніяк не постраждають, але відбудеться скорочення витрат на адмінперсонал».

Після  об’єднання поліклінік центральний офіс єдиного комунального підприємства «Міський лікувально-діагностичний центр» розташується на Подільській, 54, де наразі розміщена поліклініка №1. Цю адресу обрали через те, що це центр міста.

Остаточно прийняти рішення про реорганізацію медичних закладів мають депутати міської ради. Сесія відбудеться завтра, 14 грудня.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Славутській центральній районній лікарні триває процес реформування: її перетворюють у комунальне некомерційне підприємство. Як пояснюють у районній раді, це не лише зміна статусу, а й покращення матеріальної бази підприємства. Відтак, уже розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення, а торік за рахунок коштів районного бюджету там замінили покрівлю. “В поточному році для проведення ремонту інфекційного відділення […]

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.