Хмельницькі поліклініки об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр

Перинатальний центр, стоматологічна поліклініка та дитяча лікарня стануть комунальними підприємствами. А всі чотири хмельницьких поліклініки та колишню вузлову лікарню об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр, який міська рада теж візьме на баланс. Рішення про це підтримав виконком. Медики кажуть: пацієнтам від реорганізації гірше не стане.

Раніше міська рада перетворила на комунальні підприємства центри первинної медико-санітарної допомоги. Тепер черга дійшла і до закладів вторинного рівня. Саме від такої реорганізації залежатиме подальше їх фінансування Національною службою здоров’я.

Крім того, об’єднання дозволить зекономити бюджетні гроші.

«По суті, буде одна адміністрація. І, відповідно, філії збережуться, – пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. – Пацієнти від того ніяк не постраждають, але відбудеться скорочення витрат на адмінперсонал».

Після  об’єднання поліклінік центральний офіс єдиного комунального підприємства «Міський лікувально-діагностичний центр» розташується на Подільській, 54, де наразі розміщена поліклініка №1. Цю адресу обрали через те, що це центр міста.

Остаточно прийняти рішення про реорганізацію медичних закладів мають депутати міської ради. Сесія відбудеться завтра, 14 грудня.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Нетішині з 19 січня скасовуються протиепідемічні заходи і відновлюється навчання у школах. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. “Порівняно з попереднім тижнем, захворюваність зменшилась на 30, 4 % і не досягла порогового рівня на 11,1%”, – йдеться у повідомленні. Як кажуть фахівці, з 14 по 18 січня 2019 року в місті […]

У Кам’янці-Подільському продовжили ще на тиждень карантинні заходи у школах – до 28 січня. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “Змушені продовжити карантинні заходи у школах ще на тиждень. Зазначу, що додаткових відпрацювань у школах не буде, просто буде ущільнено навчальний матеріал”, – написав міський голова. Як він зазначив, порівняно з минулим […]

У  Хмельницькому діють програми, в рамках яких можна придбати ліки за пільговими цінами. Про це повідомляє прес-служба міськради. За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Бориса Ткача, цього року в міському бюджеті передбачено виділити 6 млн 760 тис. грн. на ліки за пільговими рецептами. Згідно міською програмою, медикаменти безкоштовні чи продаються на пільгових умовах […]