Хмельницькі поліклініки об'єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр | Поділля News
Хмельницькі поліклініки об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр

Перинатальний центр, стоматологічна поліклініка та дитяча лікарня стануть комунальними підприємствами. А всі чотири хмельницьких поліклініки та колишню вузлову лікарню об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр, який міська рада теж візьме на баланс. Рішення про це підтримав виконком. Медики кажуть: пацієнтам від реорганізації гірше не стане.

get link Раніше міська рада перетворила на комунальні підприємства центри первинної медико-санітарної допомоги. Тепер черга дійшла і до закладів вторинного рівня. Саме від такої реорганізації залежатиме подальше їх фінансування Національною службою здоров’я.

Крім того, об’єднання дозволить зекономити бюджетні гроші.

here «По суті, буде одна адміністрація. І, відповідно, філії збережуться, – пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. – Пацієнти від того ніяк не постраждають, але відбудеться скорочення витрат на адмінперсонал».

Після  об’єднання поліклінік центральний офіс єдиного комунального підприємства «Міський лікувально-діагностичний центр» розташується на Подільській, 54, де наразі розміщена поліклініка №1. Цю адресу обрали через те, що це центр міста.

Остаточно прийняти рішення про реорганізацію медичних закладів мають депутати міської ради. Сесія відбудеться завтра, 14 грудня.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

go to site Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]

Чоловік та двоє дітей, які стали жертвами борщівника Сосновського,  звернулися до опікового відділення обласної лікарні. Борщівник – отруйна рослина, яка спричиняє опіки, подекуди – смертельні. Дістати їх можна, просто пройшовши повз небезпечні плантації. «Опік може бути від соку рослини при зриванні листя і квіток, може бути від пилку. Не обов’язково зривати рослину, можна просто пройти […]

В травні 2012 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів)». Цим нормативним актом введено додаткові обмеження щодо місць, призначених для тютюнопаління, та суттєво збільшено штрафи за куріння в недозволених місцях. Проте сприйняття громадянами цих нововведень і досі є […]