«Зашифровані» приймальні: де спілкуються з громадянами хмельницькі депутати?

Сьогодні, 13 грудня, у Хмельницькому презентували проміжні результати досліджень роботи депутатів Хмельницької міської ради в рамках громадської кампанії «Атестація  депутатів місцевих рад». Метою  кампанії є сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності депутатів.

Голова громадської організації «Хмельницька ініціатива» Олег Черненко  розповів про те, наскільки повно місцеві народні обранці оприлюднюють інформацію про себе, як працюють депутатські приймальні та чи часто депутати спілкуються з громадянами.

Представники громадської організації вивчили інформацію, яку про себе оприлюднили  42 депутати на сайті Хмельницької міської ради. Там вони повідомляють про свою освіту, досвід та місце роботи,  сімейний стан, партійну приналежність. Єдиний, хто не оприлюднив ці відомості – Руслан Афійчук. Невідомими залишилися  адреса приймальні та час прийому цього депутата.

Аби перевірити роботу приймалень інших депутатів, громадські активісти вирушили за вказаними на сайті адресами. Андрій Черніцький, Володимир Ясенко, Вячеслав Мороз, Олександр Скочеляс хоч і вказали, де знаходяться їхні приймальні, однак прийом громадян вони там не проводять. Лев Бірюк та Віталій Діденко зустрічаються зі своїми виборцями в офісі  міського осередку партії, до якої належать, хоча на сайті вказана інша адреса. Решта депутатів або їхні помічники приймають громадян за місцем своєї роботи, у приймальнях за відповідними адресами. Зазвичай до депутатів  на прийом приходить від 3 до 5 людей.

«Це тільки частина нашої роботи. Про те, як виконують депутати Хмельницької міської ради свої прямі обов’язки, можна буде говорити після вивчення їх звітів про роботу. У будь-якому разі, кожен з депутатів  має проводити прийом громадян не рідше 1 разу на тиждень у зручний для людей час, а громадяни – мати достовірну інформацію про адресу приймальні та час прийому», – зазначив Олег Черненко.

З інформацією про хмельницьких депутатів можна ознайомитися на сайті міської ради, в газеті «Проскурів» і в соціальних мережах. До речі, активно спілкуються з виборцями у соцмережі тільки 12 з 42 депутатів.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири роки бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи беруть участь у Всеукраїнській акції “Бібліотека українського воїна”.  За цей час вдалося зібрати та передати військовим частинам 406 примірників книг. Загалом знайшлося понад 120 небайдужих, які передавали книги. Про це повідомили у міській раді. Хмельничан закликають долучатися до акції. Перевага надається винятково україномовним книгам (це можуть бути і переклади […]

На Хмельниччині 17 691 військовий отримав дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 28 358,95 гектарів. З початку ініціативи забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками із заявами до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області звернулось 25 426 військовослужбовців. “Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м.Хмельницький – 3438, Старокостянтинівському – 2750 та […]

На Хмельниччині через святкування сторіччя Акта Злуки, вводять обмеження для автотранспорту по трасі державного значення Р24, яка проходить через село Гуків Чемеровецького району. Про це повідомляють у поліції області. Зазначається, що на межі Тернопільщини та Хмельниччини (в районі сіл Гуків Чемеровецького району та Скала Подільська Борщівського району) відбуватимуться урочисті заходи, у зв’язку з якими 22 […]