Діти з сіл Хмельницької області взяли участь в IT-змаганні | Поділля News
Діти з сіл Хмельницької області взяли участь в IT-змаганні

1 та 2 грудня діти із 15 сіл Хмельницької, Полтавської, Вінницької та Харківської областей України відвідали столицю для участі у Scratch хакатоні. Захід відбувся у форматі змагання, де юним програмістам було запропоновано знайти шляхи вирішення суспільних проблем за допомогою технологій. Організаторами заходу стали Фонд BrainBasket , Агропромхолдинг Астарта та IT-компанія Miratech source site .

 Серед учасників Хмельницької області були команди дітей Користовецької, Наркевицької та Красилівської громади.

Хакатон – це захід, під час якого команди мають створити прототип вирішення  певної проблеми в обмежений період часу за допомогою програмування. Цього разу дітям було запропоновано поміркувати над такими суспільними проблемами, як екологія, вирощування рослин та здоровий спосіб життя. За допомогою візуальної мови програмування Scratch команди юних програмістів створювали комп’ютерні ігри та анімацію, які пізніше були презентовані перед журі. Крім того, в рамках заходу відбувся майстер-клас з управління роботом-конструктором M-bot.

Винахідливі та креативні – саме так журі конкурсу назвало проекти дітей та визначило переможців. Серед найцікавіших робіт: калькулятор, який допомагає розрахувати необхідність створення підприємств з переробки відходів; додаток, що визначає користь від схрещування певних видів рослин для підвищення врожайності; комп’ютерна гра, яка допомагає зменшити  залежність дитини від гаджетів; анімація, що розкриває тему важливості протидії зі шкідниками рослин традиційними методами. З поміж 14 команд журі конкурсу обрало 4 команди-переможці з Вінницької, Хмельницької та Полтавської областей.

«Ми впевнені, що українські діти в селах є дуже талановитими, але, на жаль, вони не завжди мають вільний доступ до сучасних знань. І саме хороший рівень володіння інформаційними технологіями може надати їм широкий шлях в майбутньому, тому чим раніше діти починають це вивчати, тим більше у них можливостей бути успішними», – поділилась Світлана Мозгова, директор департаменту з розвитку корпоративного партнерства та зовнішніх комунікацій агропромхолдингу Астарта.

Захід відбувся в рамках соціально-освітньої програми “IT-освіта в сільській місцевості, яка дозволяє мешканцям сіл оволодіти базовим IT-навичкам.

go to site

Читайте нас у  Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Фігуру хлопчика, який розносить газети, встановили у Старому місті, біля ресторану “Франт”. Про на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник міського голови Сергій Бабій. Отож у Кам’янці з’явилася ще одна цікавинка, біля якої залюбки фотографуватимуться кам’янчани та гості міста. Нагадаємо, оригінальну статую – пам’ятник туристу – встановили на центральній площі Кам’янця-Подільського, поруч з міською ратушею, […]

Цьогоріч вуличний кінотеатр змінив локацію на Молодіжний парк. Раніше фільми просто неба демонстрували поблизу Хмельницького національного університету. Першим фільмом стала вітчизняна комедія «11 дітей з Моршина». Показ розпочався о 21:30. До цього дітей і дорослих, що зібралися на березі Південного Бугу, розважали аніматори та ді-джей. «Ми змінили формат, тому що люди приходять за годину, а […]

Міжнародний фестиваль-конкурс народної хореографії  ім. Володимира Глушенкова Hlushenkov Folk Fest всьоме проходитиме в обласному центрі від 13 до 16 червня.   У програмі фестивалю: урочисте відкриття, концерти, конкурсний день, парад та “карнавал культур”, де глядачі зможуть познайомитися не лише з традиціями танцювального мистецтва кожної країни-гостя, але дізнатися більше про саму країну, її звичаї, історію, географію. На […]