П'ять додаткових поїздів "Укрзалізниці" курсуватимуть Хмельницьким | Поділля News
П’ять додаткових поїздів “Укрзалізниці” курсуватимуть Хмельницьким

Для перевезення пасажирів у період новорічно-різдвяних свят “Укрзалізниця” призначила ще п’ять додаткових поїздів за найпопулярнішими в країні напрямками. З Києва до Ужгорода, Львова, Ковеля та Дніпра, а також з Одеси до Ужгорода. Про це йдеться на сайті УЗ. Загалом же у святковий період додали 15 поїздів.

П’ять з них курсуватимуть Хмельницьким. Це поїзд №181/182 Київ-Львів – прибуває з Києва до Хмельницького о 6:14. У зворотньому напрямку зі Львова до Хмельницького – о 16:38. №191/192 Київ-Львів – прибуває до Хмельницького з Києва о 13:50. №258/227 Одеса-Ужгород – приїздить до Хмельницького з Одеси о 00:40. №111/112 Харків-Львів – у Хмельницький з Харкова прибуває о 12:12. №168 Одеса-Львів – до Хмельницького з Одеси прибуває о 16:59.

До кінця місяця “Укрзалізниця” планує додати ще більше поїздів:

Щоб усі охочі змогли доїхати до місць відпочинку та зустріти свята у колі рідних та близьких, плануємо призначити загалом 30 додаткових поїздів. Завдяки цим поїздам та їх ефективному обігу зможемо перевезти на 5 – 7 % пасажирів більше, ніж минулоріч, – зазначив керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому в багатоповерхівках встановлюють пандуси нового зразка. Зокрема такий облаштували на вулиці Чкалова. Про це повідомляється на сторінці управління житлово-комунального господарства у Фейсбуці. “Випробовуємо пандус нового зразка. Завершили монтаж нового пандусу у під’їзд на вул. Чкалова, 20/1”, – йдеться у дописі. Як зазначається, він має полегшити життя молодій дівчині, яка там проживає, і дати […]

Триває модернізація державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор”: там обладнали центр відеомоніторингу для підвищення надійності нагляду за затриманими. “Завдяки сучасній комп’ютерній техніці та глобальній мережі Інтернет вартовий центру відеомоніторингу слідчого ізолятору матиме змогу миттєво реагувати на можливі зміни оперативної обстановки, а також стежити за дотриманням законності та правопорядку як персоналом установи так і особами взятими під […]

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.