Коли запрацює дитячий садок на Озерній у Хмельницькому | Поділля News
Коли запрацює дитячий садок на Озерній у Хмельницькому

Садочок у хмельницькому мікрорайоні “Озерна” – один з пріорітетних об’єктів на 2019 рік. Його планують відкрити вже восени наступного року. Про це повідомив Хмельнмицький міський голова МТРК “Місто”. 

Це вже буде третій дитсадок, збудований за роки нашої каденції. Ми виділили достатньо коштів на 100% завершення. Тому, думаю, 1 вересня нічого не буде заважати набрати діток. Проектна потужність садочка 215 місць. Для мікрорайону Озерна це буде велике досягнення – зазначив Олександр Симчишин.

Наразі садок на вул. Залізняка, 32, за словами міського голови, готовий на 90%. На початку нового року там проведуть внутрішні роботи. Навесні – продовжать благоустрій території.

Окрім того, у 2019 р. триватиме будівництво дитячого садка у Лезневе. За планом цей об’єкт буде завершений наприкінці 2019 – початку 2020 року. Також добудовуватиметься НВК №10, НВО №1 та розпочнеться зведення корпусу ліцею №17.

 

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]