У Славуті відзначили учасників фотопроекту "Наше рідне місто" | Поділля News
У Славуті відзначили учасників фотопроекту “Наше рідне місто”

20 грудня у приміщенні Будинку Рад міський голова Василь Сидор зустрівся із учасниками фотопроекту «Наше рідне місто» – Василем Котиком, Валентиною Рощук, Віктором Жибулем, Валентиною Буряк, Сергієм Нікітюком та Артуром Ящуком.

Нагадаємо, у вересні виконавчий комітет Славутської міської ради розпочав фотопроект «Наше рідне місто», до участі в якому запросив усіх поціновувачів фотомистецтва: від любителів до професіоналів. Фотосвітлини, які найкраще презентували Славуту, були розміщені на офіційному сайті міста у спеціальній рубриці.

Для більшості учасників проекту фотографія – це улюблене хобі, яким хтось захопився ще з дитинства, а хтось відкрив для себе цей вид мистецтва зовсім недавно.

Міський голова відзначив фотороботи славутчан, які своєю творчістю презентують красу рідного міста, підвищують його позитивний імідж, а також наголосив, що чекає на ідеї та пропозиції щодо подальшої творчої співпраці, зокрема, для створення майбутнього друкованого фотоальбому та іншої презентаційної продукції.

На завершення зустрічі учасників фотопроекту було відзначено подяками та подарунками.

На цьому фотопроект, присвячений рідному місту, не завершується. Бажаючих поділитися своєю творчістю просять надсилати свої фотографії на електронну адресу: info-mvk@ukr.net у форматі jpg та найбільшій якості розширення. 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Протягом двох днів у місті, в приміщенні колишнього ТЦ “Європа”, проходив всеукраїнський конкурс «Прорив легкої промисловості України». Такий захід вже вчетверте проводить «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України» разом із Асоціацією швейних училищ України. Цей конкурс популяризує професійну освіту та робочі спеціальності. Участь у ньому беруть плизько півсотні закладів професійної освіти із всіх регіонів […]

Наполегливі, талановиті та креативні. Це – про юних знавців технічного моделювання, які змагалися минулого тижня на обласному конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбувся на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Захід проводився з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошуку та підтримки обдарованих дітей молодшого шкільного […]

Березень у місті над Смотричем обіцяє бути по-справжньому цікавим. Тут вчетверте відбудеться поетичний «Поділля Open», вперше потішить комедійний «Штрикало», а також всьоме пройде танцювальний фестиваль «Радея-Dance». А головне – вхід на усі заходи безкоштовний! Відкрили сезон письменники. Майстер гостросюжетних детективних історій Андрій Кокотюха, дитячий письменник Сашко Дерманський, художниця, науковець та педагог Марина Павленко та багато інших […]