На Хмельниччині переможці обласного конкурсу до Дня святого Миколая отримали винагороди | Поділля News
На Хмельниччині переможці обласного конкурсу до Дня святого Миколая отримали винагороди

Щорічний загальнообласний конкурс до Дня святого Миколая, який влаштовує громадська організація «За конкретні справи», цьогоріч поєднав у творчості більше 2 тисяч дітей Хмельниччини. Протягом місяця свої роботи діти надсилали у громадську приймальню організації.

Оцінювали їх за декількома категоріями. Малюнки на тему «Мій Новий рік» від діток до 3 років, аплікації з тіста або пластиліну виконували діти  віком від 4 до 6 років. Ялинкові іграшки власними руками творили подоляни віком від 7 до 10 років. Варіантами сценаріїв Новорічної вечірки ділилися учасники віком від 11 до 14 років. А кросворди на тему «Новорічні традиції» виконували діти від 14 до 18 років.

Для нашого лідера, народного депутата України Олександра Володимировича see Гереги follow site та нашої команди організації «За конкретні справи» дитяча творчість – це щось особливе. Адже в своїх роботах, стараннях, досягненнях вони демонструють своє бажання навчатися, розвиватися, працювати і тим самим вдосконалюватися.  go to site Насправді get link цьогорічний конкурс був неймовірним – стільки робіт ми ще жодного року не отримували. І це з урахуванням лише тих робіт, які цілком відповідали умовам конкурсу. Для нас дитячі емоції, їхня творчість, бажання робити щось власними руками – неоціненна праця. Адже вони змалку звикають до самостійності, до того, що старання мають свою винагороду. Відтак і ми спонукаємо подарунками їх до саморозвитку,  – відзначила помічник народного депутата Олександра Гереги – Уляна Ткаченко. 

Організатори визначили 30 призерів конкурсу, для яких підготували не лише подарунки, а й сюрпризи. Всі вони отримали можливість взяти участь у Новорічному дійстві, яке підготували актори Хмельницького академічного обласного лялькового театру. Дитячому задоволенню не було меж, адже казкові герої додали чарівності передноворічній атмосфері. А отримані подарунки стали не лише приємною несподіванкою, а й корисними для подальшого саморозвитку.

Я виконувала новорічну іграшку у вигляді сови. Насправді не очікувала, що стану переможцем та дуже вірила, що моя робота сподобається. Дуже рада тому, що потрапила на неймовірну казкову виставу, а також подарунку – солодощам та планшету. Дуже вдячна організаторам конкурсу і всім, хто до нього причетний. enter site Неодмінно буду брати участь у наступник конкурсах від організації «За конкретні справи»,  – розповіла призерка конкурсу Софія Шпаченко з м. Красилів.

За словами організаторів, чимало робіт надійшло і від діток з особливими потребами, що просто не могло не розчулити.

Переповнюють емоції від робіт діток із реабілітаційних центрів. Беручи роботу до рук, можна відчути ту величезну любов до створеного, душу, вкладену  у роботу. Відтак у цих дітей є чому навчитися як підростаючому поколінню, так і нам – дорослим, – поділилась враженнями Уляна Ткаченко.

Окрім цього, до Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят представники організації «За конкретні справи» підготували солодкі подарунки для майже 100 тисяч маленьких краян. Адже вони переконані, що це особливий період дитинства, коли подарунків та солодощів ніколи не буває забагато, а гарні сюрпризи та емоції потішать кожну родину щирим дитячим сміхом.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Громадська організація “Успішна молодь Нетішина” на своїй сторінці у Фейсбук збирає бажаючих драйвово відпочити у свято: ДРУЗІ, 29 ЧЕРВНЯ ВПЕРШЕ У НЕТІШИНІ ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ ЕЛЕКТРОННОЇ МУЗИКИ «ZАХІДНА ТОЧКА». Наша громадська організація виступає співорганізатором молодіжного заходу спільно з креативним ді-джеєм Дмитром Чайковським. Якщо вам є 18+, ви хочете драйвово відпочити – запрошуємо вас на крутий фест! […]

У другий день «Американського пікніка» на території парку «Молодіжний» хмельничани могли насолодитися виступами двох гуртів. Першим виступив місцевий колектив «The Wine Philosophy», який грає музику у стилі Джо Кокера. Також солісти Іван Підопригора та Борис Савчук виконали, зокрема, і такий світовий хіт, як «Californication». Серед глядачів було і чимало американців. Один з них – волонтер […]

Загальноміський пікнік в кращих американських традиціях родинного відпочинку та розвитку 20-21 червня пропонується відвідати хмельничанам. Взаємний обмін культурно-смаковими традиціями й звичками між США й Україною другу добу «кемпінгується» у Хмельницькому. Ідея ГО «Спелеологічний клуб «Атлантида»,  підтримана міською радою в рамках проекту Громадські ініціативи, втілює кращі активності й відпочинкові тренди американців на теренах парку «Молодіжний». Спортивні […]