На Хмельниччині переможці обласного конкурсу до Дня святого Миколая отримали винагороди | Поділля News
На Хмельниччині переможці обласного конкурсу до Дня святого Миколая отримали винагороди

Щорічний загальнообласний конкурс до Дня святого Миколая, який влаштовує громадська організація «За конкретні справи», цьогоріч поєднав у творчості більше 2 тисяч дітей Хмельниччини. Протягом місяця свої роботи діти надсилали у громадську приймальню організації.

Оцінювали їх за декількома категоріями. Малюнки на тему «Мій Новий рік» від діток до 3 років, аплікації з тіста або пластиліну виконували діти  віком від 4 до 6 років. Ялинкові іграшки власними руками творили подоляни віком від 7 до 10 років. Варіантами сценаріїв Новорічної вечірки ділилися учасники віком від 11 до 14 років. А кросворди на тему «Новорічні традиції» виконували діти від 14 до 18 років.

Для нашого лідера, народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та нашої команди організації «За конкретні справи» дитяча творчість – це щось особливе. Адже в своїх роботах, стараннях, досягненнях вони демонструють своє бажання навчатися, розвиватися, працювати і тим самим вдосконалюватися.  Насправді цьогорічний конкурс був неймовірним – стільки робіт ми ще жодного року не отримували. І це з урахуванням лише тих робіт, які цілком відповідали умовам конкурсу. Для нас дитячі емоції, їхня творчість, бажання робити щось власними руками – неоціненна праця. Адже вони змалку звикають до самостійності, до того, що старання мають свою винагороду. Відтак і ми спонукаємо подарунками їх до саморозвитку,  – відзначила помічник народного депутата Олександра Гереги – Уляна Ткаченко. 

Організатори визначили 30 призерів конкурсу, для яких підготували не лише подарунки, а й сюрпризи. Всі вони отримали можливість взяти участь у Новорічному дійстві, яке підготували актори Хмельницького академічного обласного лялькового театру. Дитячому задоволенню не було меж, адже казкові герої додали чарівності передноворічній атмосфері. А отримані подарунки стали не лише приємною несподіванкою, а й корисними для подальшого саморозвитку.

Я виконувала новорічну іграшку у вигляді сови. Насправді не очікувала, що стану переможцем та дуже вірила, що моя робота сподобається. Дуже рада тому, що потрапила на неймовірну казкову виставу, а також подарунку – солодощам та планшету. Дуже вдячна організаторам конкурсу і всім, хто до нього причетний. Неодмінно буду брати участь у наступник конкурсах від організації «За конкретні справи»,  – розповіла призерка конкурсу Софія Шпаченко з м. Красилів.

За словами організаторів, чимало робіт надійшло і від діток з особливими потребами, що просто не могло не розчулити.

Переповнюють емоції від робіт діток із реабілітаційних центрів. Беручи роботу до рук, можна відчути ту величезну любов до створеного, душу, вкладену  у роботу. Відтак у цих дітей є чому навчитися як підростаючому поколінню, так і нам – дорослим, – поділилась враженнями Уляна Ткаченко.

Окрім цього, до Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят представники організації «За конкретні справи» підготували солодкі подарунки для майже 100 тисяч маленьких краян. Адже вони переконані, що це особливий період дитинства, коли подарунків та солодощів ніколи не буває забагато, а гарні сюрпризи та емоції потішать кожну родину щирим дитячим сміхом.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Протягом двох днів у місті, в приміщенні колишнього ТЦ “Європа”, проходив всеукраїнський конкурс «Прорив легкої промисловості України». Такий захід вже вчетверте проводить «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України» разом із Асоціацією швейних училищ України. Цей конкурс популяризує професійну освіту та робочі спеціальності. Участь у ньому беруть плизько півсотні закладів професійної освіти із всіх регіонів […]

Наполегливі, талановиті та креативні. Це – про юних знавців технічного моделювання, які змагалися минулого тижня на обласному конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбувся на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Захід проводився з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошуку та підтримки обдарованих дітей молодшого шкільного […]

Березень у місті над Смотричем обіцяє бути по-справжньому цікавим. Тут вчетверте відбудеться поетичний «Поділля Open», вперше потішить комедійний «Штрикало», а також всьоме пройде танцювальний фестиваль «Радея-Dance». А головне – вхід на усі заходи безкоштовний! Відкрили сезон письменники. Майстер гостросюжетних детективних історій Андрій Кокотюха, дитячий письменник Сашко Дерманський, художниця, науковець та педагог Марина Павленко та багато інших […]