У Хмельницькому сміття заганяють під землю | Поділля News
У Хмельницькому сміття заганяють під землю

Кам’янецька та Герцена – ще дві вулиці, на яких днями з’явилися підземні сміттєві контейнери. Їх встановили замість звичних євробаків. Останні стояли поблизу проїжджої частини. Ті, що сховали під землю, кажуть комунальники, не впадатимуть в око перехожим.

here «Наша логіка в тому, щоб максимально з центральної частини міста забрати наземні контейнери і, скажімо так, забрати сміття під землю, – коментує міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Це дійсно естетично, чисто, без будь-яких сторонніх запахів і якісно, тому що після всіх дощів, снігів жодна крапля води в бункер чи в контейнер не потрапила».

enter site Складається конструкція підземного смітника з бетонного бункера, так званого трикубового пластикового відра, та металевої кришки. Один підземний контейнер разом із встановленням коштував міському бюджету 250 тисяч гривень.

«В самому контейнері вмонтований датчик, який сигналізує про те, що він або перенаповнений, або про те, що у ньому, можливо, є якесь задимлення, – коментує начальник управління ЖКГ Василь Новачок. – І безпосередньо диспетчер на підприємстві, яке займається вивезенням сміття, за цим слідкує і це бачить».

Працівники «Спецкомунтрансу» підземні баки спустошують двічі на день.

Тож відтепер у Хмельницькому непотріб під землю ховають на чотирьох локаціях. Влітку такі баки розмістили на вулицях Соборній та Гагаріна. На усі, разом зі встановленням, з міського бюджету виділили мільйон гривень.

У 2019 до вже існуючих підземних смітників додадуть ще два. Попередньо, це будуть вулиці Володимирська (неподалік Нацбанку) та Грушевського.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

go to link Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  go to link Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири кілометри з 40 запланованих – як результат, розірвання контракту. Нагадаємо, китайська компанія наприкінці 2016 року виграла тендер на реконструкцію автошляху міжнародного значення «Стрий – Знам’янка» у Летичівському районі. До листопада 2019-го ремонт планували завершити, та за весь час організації вдалося виконати менше 10 відсотків від запланованого. До червня підрядник повинен виконувати ремонт, однак робота […]

На Західному під’їзді до Хмельницького завершують укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см. Як повідомляє прес-служба САД області, на реконструкцію у 2019 році передбачено 65 млн гривень. “Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» веде роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  – Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930)”, – повідомляють […]

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]