Рятувальники Хмельниччини попереджають подолян про небезпеку | Поділля News
Рятувальники Хмельниччини попереджають подолян про небезпеку

Аби не допустити нещасних випадків на водоймах, сьогодні надзвичайники двох районів – Ізяславського та Полонського – вирушили у профілактичні рейди.

В Ізяславі, на річці Горинь, де зазвичай полюбляють рибалити містяни, фахівці ДСНС, спілкуючись з любителями зимового лову, яких довелось зустріти, нагадали прості заходи безпеки під час перебування на льоду, що допоможуть уникнути небезпеки.

see А рятувальники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області здійснили профілактичний рейд на водоймах району.

Спілкуючись із рибалками, фахівці ДСНС нагадали відчайдухам, яких правил слід дотримуватись під час перебування на замерзлій водоймі, попередивши, що краще утриматись від виходу на лід у мінливу погоду.

В обох районах надзвичайники розповіли, як надавати допомогу тим, хто опинився у біді.

Під час бесід надзвичайники вручали співрозмовникам тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду.

Читайте нас у  get link Телеграм enter site  та у нашій групі  follow url Viber  see url @ПоділляNEWS

Схоже

На Дунаєвеччині зникла 17-річна дівчина. До поліції звернулась її мати, жителька села Шатава, адже донька не була вдома і не виходила на зв’язок уже протягом трьох днів. Про це повідомляють місцеві правоохоронці на своїй сторінці у Фейсбуці. Жінка також повідомила, що вона відразу до поліції не зверталася із повідомленням про зникнення доньки, оскільки раніше вже […]

У Хмельницькому в районі мосту на вулиці Свободи розчищають русло Південного Бугу. Нині фірма-підрядник завершує екскаваторні роботи, розпочаті від дамби колишнього цукрового заводу, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Річку розчищають уперше за багато років. Розробило проект розчистки міське управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Розчистку русла Південного Бугу розпочали влітку минулого року. […]

Міська рада Шепетівки повертає кінотеатр через суд. Про це повідомляє прес-служба установи. У 2018 році приміщення передали Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «КМЗ». Однією з умов договору купівлі-подажу визначено порядок розрахунків за придбаний об’єкт у вказаний термін їх проведення. У випадку порушення строків сплати коштів нараховується пеня на суму, яка підлягає сплаті. “За договором […]