Хмельницький Палац спорту будуватимуть у складній місцевості - підрядник | Поділля News
Хмельницький Палац спорту будуватимуть у складній місцевості – підрядник

Ділянка, на якій вже у січні 2019 року, почнуть зводити хмельницький Палац спорту, є складною для будівництва. Про це повідомив директор підприємства-підрядника – ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Іван Крутилко “Поділля-центр”.

Треба буде робити серйозну виямку грунту, особливо під самою спорудою. Звідти доведеться забрати 2,5 метри торфа. Замість торфа насипати гранітний відсів. І потім ще від існуючого рівня піднімати на 2 метри вгору, – розповів Іван Крутилко.

Палац спорту складатиметься з двох будівель: спортивної зали і допоміжних приміщень у 4 поверхи. Останній з яких – технічний. Для реалізації початкового етапу, за словами начальника управління капітального будівництва міської ради Тетяни Поліщук,  виділено майже 8 мільйони гривень з міського бюджету. Ще 54 мільйони гривень додали з державної скарбниці. І саме цю суму авансом перерахували підряднику.

ТОВ “Будівельний Альянс Груп” за перераховані кошти виконає всі підготовчі роботи: зведення фундаменту, залізобетонного каркасу та підведення частини комунікацій.

Будівництво планують завершити до кінця 2010 року. Загальна вартість об’єкту – 280 млн. грн. У Палаці спорту можна буде проводити змагання з гандболу, мініфутболу, баскетболу, фехтування, боксу та інших видів спорту.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому в багатоповерхівках встановлюють пандуси нового зразка. Зокрема такий облаштували на вулиці Чкалова. Про це повідомляється на сторінці управління житлово-комунального господарства у Фейсбуці. “Випробовуємо пандус нового зразка. Завершили монтаж нового пандусу у під’їзд на вул. Чкалова, 20/1”, – йдеться у дописі. Як зазначається, він має полегшити життя молодій дівчині, яка там проживає, і дати […]

Триває модернізація державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор”: там обладнали центр відеомоніторингу для підвищення надійності нагляду за затриманими. “Завдяки сучасній комп’ютерній техніці та глобальній мережі Інтернет вартовий центру відеомоніторингу слідчого ізолятору матиме змогу миттєво реагувати на можливі зміни оперативної обстановки, а також стежити за дотриманням законності та правопорядку як персоналом установи так і особами взятими під […]

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.