Хмельницький Палац спорту будуватимуть у складній місцевості – підрядник

Ділянка, на якій вже у січні 2019 року, почнуть зводити хмельницький Палац спорту, є складною для будівництва. Про це повідомив директор підприємства-підрядника – ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Іван Крутилко “Поділля-центр”.

Треба буде робити серйозну виямку грунту, особливо під самою спорудою. Звідти доведеться забрати 2,5 метри торфа. Замість торфа насипати гранітний відсів. І потім ще від існуючого рівня піднімати на 2 метри вгору, – розповів Іван Крутилко.

Палац спорту складатиметься з двох будівель: спортивної зали і допоміжних приміщень у 4 поверхи. Останній з яких – технічний. Для реалізації початкового етапу, за словами начальника управління капітального будівництва міської ради Тетяни Поліщук,  виділено майже 8 мільйони гривень з міського бюджету. Ще 54 мільйони гривень додали з державної скарбниці. І саме цю суму авансом перерахували підряднику.

ТОВ “Будівельний Альянс Груп” за перераховані кошти виконає всі підготовчі роботи: зведення фундаменту, залізобетонного каркасу та підведення частини комунікацій.

Будівництво планують завершити до кінця 2010 року. Загальна вартість об’єкту – 280 млн. грн. У Палаці спорту можна буде проводити змагання з гандболу, мініфутболу, баскетболу, фехтування, боксу та інших видів спорту.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало виконавчому комітету Красилівської міської ради припинити дії з ознаками антиконкурентних. У ході дослідження ринку надання послуг з управління багатоквартирними будинками у Хмельницький області, Відділення встановило, що органи місцевого самоврядування не провели конкурси на визначення управителів багатоквартирних будинків. На території Хмельницької області конкурс з визначення управителів у 2018 […]

На чотирьох тролейбусних маршрутах у місті наразі збирають гроші з пасажирів і видають квитки водії. «Ми їх залучаємо у вихідні і святкові дні, – коментує директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук. – Вони із задоволенням погоджуються і мають щонайменше 400-500 гривень додаткової заробітної плати протягом місяця». До такого кроку «Електротранс» вдався через дефіцит кондукторів на підприємстві. […]

Так званий “ямковий” ремонт дорожнього покриття у Хмельницькому роблять за допомогою методу “холодного асфальту”. Це дозволяє вкладати його навіть на вологу поверхню і використовувати за мінусової погоди. Про це повідомили у прес-службі міськради. Виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук зазначає, що наразі випробували пробну партію “холодного асфальту” й […]