У Хмельницькому діти допомогли прикрасити поліцейську ялинку | Поділля News
У Хмельницькому діти допомогли прикрасити поліцейську ялинку

Напередодні Нового року хмельницькі патрульні вирішили прикрасити ялинку, яка росте у дворі управління. А допомагали їм місцеві школярі. Діти з такої нагоди навіть власноруч виготовили іграшки.

— Цього року ми вирішили не купувати ялинку, не ставити її в приміщенні, а прикрасити цю красуню, яка росте у дворі нашого управління, — говорить Альона Стрижак, заступник начальника управління патрульної поліції в Хмельницькій області. — А діти зробили нам неймовірний сюрприз — самі виготовили більшість іграшок і допомогли прикрасити дерево.

В усіх тих школах, які завітали на цей святковий захід, патрульні протягом року неодноразово проводили цікаві уроки, різноманітні квести та інші профілактичні заходи. Діти їх люблять, знають, і тому з радістю відгукнулись на таку ініціативу — допомогти прикрасити ялинку.

— Нам патрульна поліція особливо близька, — підтверджує ці слова Інна Мудра, директор спеціалізованої школи № 30. — Наша школа співпрацює з ними із самого початку створення УПП от уже три роки. Патрульні допомагають нам виховувати діток. Стільки заходів спільних ми уже провели.

Окрім учнів місцевих шкіл прикрасити ялинку в тата й мами на роботі прийшли також діти патрульних. Тож відтепер, незважаючи на чергування у святкові дні, у патрульних теж буде символ новорічного свята.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Програма – у дії, але чи розібралися у ній субсидіанти? Вочевидь, не до кінця, адже чимала частина жителів області, отримавши державну допомогу, не поспішає розраховуватися за надані комунальні послуги та накопичує борги. Зокрема, зі 175 тисяч подолян-субсидіантів понад 140 тисяч мають за спожитий газ заборгованість, яка сягнула вже понад 350 мільйонів гривень. У газопостачальній компанії […]

Сапер Андрій Молін на квартиру чекав 20 років – саме стільки чоловік працює надзвичайником. Тепер разом із дружиною та двома дітьми житиме у двокімнатному помешканні. Крім того, ключі від нових квартир днями отримали ще 20 рятувальників області. Всі вони мешкатимуть у триповерхівці на території колишньої військової частини ДО160 у мікрорайоні Ракове. Приміщення житлового будинку колись […]

Працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет. «Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони […]