У Хмельницькому діти допомогли прикрасити поліцейську ялинку | Поділля News
У Хмельницькому діти допомогли прикрасити поліцейську ялинку

go to link follow link Напередодні Нового року хмельницькі патрульні вирішили прикрасити ялинку, яка росте у дворі управління. А допомагали їм місцеві школярі. Діти з такої нагоди навіть власноруч виготовили іграшки.

click — Цього року ми вирішили не купувати ялинку, не ставити її в приміщенні, а прикрасити цю красуню, яка росте у дворі нашого управління, — говорить Альона Стрижак, заступник начальника управління патрульної поліції в Хмельницькій області. — А діти зробили нам неймовірний сюрприз — самі виготовили більшість іграшок і допомогли прикрасити дерево.

В усіх тих школах, які завітали на цей святковий захід, патрульні протягом року неодноразово проводили цікаві уроки, різноманітні квести та інші профілактичні заходи. Діти їх люблять, знають, і тому з радістю відгукнулись на таку ініціативу — допомогти прикрасити ялинку.

— Нам патрульна поліція особливо близька, — підтверджує ці слова Інна Мудра, директор спеціалізованої школи № 30. — Наша школа співпрацює з ними із самого початку створення УПП от уже три роки. Патрульні допомагають нам виховувати діток. Стільки заходів спільних ми уже провели.

Окрім учнів місцевих шкіл прикрасити ялинку в тата й мами на роботі прийшли також діти патрульних. Тож відтепер, незважаючи на чергування у святкові дні, у патрульних теж буде символ новорічного свята.

 

enter site

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]