13 хмельничан нового року | Поділля News
13 хмельничан нового року

Щодня у Хмельницькому міському перинатальному центрі народжується 6-7 малюків. У перший день 2019 року тут був справжній бебі-бум: на світ з’явилося 13 немовлят.

«Народилося 7 дівчаток і шість хлопчиків, – розповідає головний лікар перинатального центру Андрій Ропотан. – Був і кесарів розтин, і передчасні пологи, і ускладнення незначні, з якими впоралася чергова бригада. Всі мами почуваються добре, переведені в післяпологові палати».

З тринадцяти пологів одні були передчасними, п’ять провели з допомогою кесаревого розтину. Нині всі молоді мами приймали вітання від міського голови. Жінкам, які народили в перший день нового року, Олександр Симчишин традиційно вручив подарунки: теплі дитячі ковдри та комбінезони.

Першим у новому році народився хлопчик, який став третім сином у родині. Назвали малюка Марком.  Молода мама каже, що так Новий рік ще не зустрічала.

У 2018 році у перинатальному центрі народилося 2577 малюків. У порівнянні з 2017-м, це на 150 діток більше. Медикаментозне забезпечення всіх пологів повністю  оплачується з міського бюджету.

«І природні пологи, і кесарів розтин ми так само забезпечуємо, – коментує Хмельницький міський голова. – В середньому, це сума від 254 гривень до півтори тисячі. Понад мільйон сто гривень на рік ми витрачаємо на медикаменти. І треба розуміти, що якщо ми називаємо суму, то вона були би значно більшою для людини, якби вона йшла купувати ліки в аптеку, оскільки ми це купуємо оптово-тендерною закупівлею».

А дитячі комплекти міський голова вручає молодим матусям чотири рази на рік: їх отримують ті жінки, які народили 1 січня, а також у День матері, у День вишиванки та на День міста Хмельницького.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

З них 9 мільйонів винні юридичні особи. В одному з приміщень Будинку побуту в мікрорайоні Ракове приватний підприємець винна за послуги з теплопостачання 17 тисяч гривень. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних справ ухвалив рішення про повне погашення боргу нею перед “Хмельницьтеплокомуненерго”. Працівники комунального підприємства та державні виконавці завітали до приватного підприємця, аби нагадати […]

«Вибори-2019» – ініціатива від ГО «Центр UA» задля полегшення  вивчення передвиборчих обіцянок десяти найпопулярніших претендентів на крісло глави держави. ТОП-10 визначали, опираючись рейтинги від трьох організацій: Фонду демократичних ініціатив, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг». Програми аналізували за ключовими критеріями. До прикладу, бачення кандидатами шляхів деокупації Донбасу. За словами  координатора ГО «Центр UA» […]

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]