У Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів через грип | Поділля News
Через грип у Нетішині обмежили масові заходи: епідпоріг перевищено на 42%

У Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів у зв’язку з різким підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ. Обмеження триватимуть з 9 по 11 січня включно в позашкільних закладах освіти та закладах культури.

За інформацією міськвиконкому, тільки за один день – вівторок, 8 січня, за медичною допомогою звернулись 100 нетішинців (45 дітей та 55 дорослих), одного хворого на грип шпиталізували. Загалом, до стаціонару медсанчастини станом на 9 січня 2019 року було госпіталізовано 28 осіб, у 8 з них – захворювання на грип типу “А”. На стаціонарному лікуванні перебуває 11 хворих.

Ситуація погіршувалась з початку року: упродовж першого тижня 2019 року в Нетішині зареєстрували 598 випадків захворювання. Епідемічний поріг перевищено на 42,14%. З 5 по 7 (включно) січня було зареєстровано 149 випадків захворюваності (84 – у дорослих та 65 – у дітей).

У зв’язку з ситуацією, комунальним закладам міста рекомендовано прости дезінфекційні заходи в гуртожитках міста; закладам громадського харчування та торгівлі – суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Кількість хворих щоденно будуть моніторити, а чергове засідання спеціальної робочої групи призначено на п’ятницю, 11 січня 2019 року. На ньому проаналізують стан захворюваності в місті на грип та ГРВІ та приймуть відповідні рішення щодо посилення заходів убезпечення від захворюваності на грип.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.

У відділенні денного перебування Шепетівського територіального центру соціального захисту населення відкрили соляну кімнату. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За кошти з місцевого бюджету та субвенції з Державного бюджету України придбали тренажери до спортивного залу денного відділення, гідромасажний комплекс та створили соляну кімнату. “Облаштуванням кімнат разом із будівельниками займалися працівники управління праці та соціального захисту […]