Через грип у Нетішині обмежили масові заходи: епідпоріг перевищено на 42%

У Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів у зв’язку з різким підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ. Обмеження триватимуть з 9 по 11 січня включно в позашкільних закладах освіти та закладах культури.

За інформацією міськвиконкому, тільки за один день – вівторок, 8 січня, за медичною допомогою звернулись 100 нетішинців (45 дітей та 55 дорослих), одного хворого на грип шпиталізували. Загалом, до стаціонару медсанчастини станом на 9 січня 2019 року було госпіталізовано 28 осіб, у 8 з них – захворювання на грип типу “А”. На стаціонарному лікуванні перебуває 11 хворих.

Ситуація погіршувалась з початку року: упродовж першого тижня 2019 року в Нетішині зареєстрували 598 випадків захворювання. Епідемічний поріг перевищено на 42,14%. З 5 по 7 (включно) січня було зареєстровано 149 випадків захворюваності (84 – у дорослих та 65 – у дітей).

У зв’язку з ситуацією, комунальним закладам міста рекомендовано прости дезінфекційні заходи в гуртожитках міста; закладам громадського харчування та торгівлі – суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Кількість хворих щоденно будуть моніторити, а чергове засідання спеціальної робочої групи призначено на п’ятницю, 11 січня 2019 року. На ньому проаналізують стан захворюваності в місті на грип та ГРВІ та приймуть відповідні рішення щодо посилення заходів убезпечення від захворюваності на грип.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У 2018 році на кір захворіли 1324 мешканці Хмельниччини, найвища захворюваність — в обласному центрі. Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі МОЗ. По регіонах області захворюваність розподілилась наступним чином: місто Хмельницький – 345 випадків, Хмельницький район  – 135 хворих. Багато хворіли і в Кам’янці – 111 людей. В інших регіонах кількість випадків захворювання значно […]

За період з 14 по 20 січня 6794 мешканці Хмельниччини захворіли на грип та ГРІ. При цьому через захворюваність госпіталізували 276 людей. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ. Як зазначається, в усіх регіонах області показник захворюваності є нижчим від епідпорогу і лише в містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Дунаєвецькому районі захворюваність залишається високою. “За […]

У користування Хмельницька міська лікарня отримала обладнання для гемодіалізу, вартістю майже 10 мільйонів гривень. Його передало підприємство “Ренарт” і таким чином отримала право брати участь у торгах за надання послуги, повідомляють у міській раді. “Після обговорення пропозицій, які надійшли від бажаючих постачати обладнання та витратні матеріали для майбутнього відділення гемодіалізу, була обрана київська фірма ТОВ […]