У Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів через грип | Поділля News
Через грип у Нетішині обмежили масові заходи: епідпоріг перевищено на 42%

У Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів у зв’язку з різким підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ. Обмеження триватимуть з 9 по 11 січня включно в позашкільних закладах освіти та закладах культури.

За інформацією міськвиконкому, тільки за один день – вівторок, 8 січня, за медичною допомогою звернулись 100 нетішинців (45 дітей та 55 дорослих), одного хворого на грип шпиталізували. Загалом, до стаціонару медсанчастини станом на 9 січня 2019 року було госпіталізовано 28 осіб, у 8 з них – захворювання на грип типу “А”. На стаціонарному лікуванні перебуває 11 хворих.

Ситуація погіршувалась з початку року: упродовж першого тижня 2019 року в Нетішині зареєстрували 598 випадків захворювання. Епідемічний поріг перевищено на 42,14%. З 5 по 7 (включно) січня було зареєстровано 149 випадків захворюваності (84 – у дорослих та 65 – у дітей).

У зв’язку з ситуацією, комунальним закладам міста рекомендовано прости дезінфекційні заходи в гуртожитках міста; закладам громадського харчування та торгівлі – суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Кількість хворих щоденно будуть моніторити, а чергове засідання спеціальної робочої групи призначено на п’ятницю, 11 січня 2019 року. На ньому проаналізують стан захворюваності в місті на грип та ГРВІ та приймуть відповідні рішення щодо посилення заходів убезпечення від захворюваності на грип.

follow

source site Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]

Чоловік та двоє дітей, які стали жертвами борщівника Сосновського,  звернулися до опікового відділення обласної лікарні. Борщівник – отруйна рослина, яка спричиняє опіки, подекуди – смертельні. Дістати їх можна, просто пройшовши повз небезпечні плантації. «Опік може бути від соку рослини при зриванні листя і квіток, може бути від пилку. Не обов’язково зривати рослину, можна просто пройти […]

В травні 2012 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів)». Цим нормативним актом введено додаткові обмеження щодо місць, призначених для тютюнопаління, та суттєво збільшено штрафи за куріння в недозволених місцях. Проте сприйняття громадянами цих нововведень і досі є […]