Антимонопольники Хмельниччини прозвітували про минулорічні досягнення | Поділля News
Антимонопольники Хмельниччини прозвітували про минулорічні досягнення

follow link У 2018 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 32 порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Порушники були оштрафовані на 1,4 млн. грн, до Державного бюджету сплачено 1,5 млн. грн.

Розпочато 27 справ за ознаками порушення конкуренційного законодавства. Розглянуто 36 проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, з них 13 – не погоджено. На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 64 рекомендації та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Економічний ефект від припинення порушень склав 32 млн. грн.

До відділення надійшло 79 заяв та подань, за результатами їх розгляду було розпочато 9 справ та внесені 4 рекомендації за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Налагоджена тісна співпраця з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою області, Національною поліцією, Держаудитслужбою. Протягом 2018 року до відділення надійшло 23 подання, розпочато розгляд 7 справ.

Було припинено 16 порушень під час державних закупівель у вигляді спотворення результатів торгів. Загалом 29 суб’єктів господарювання оштрафовані  на 1,3 млн. грн.

Дослідженнями були охоплені товарні ринки розміщення тимчасових споруд, доступу до об’єктів інфраструктури для розташування технічних засобів телекомунікацій, пайової участі у будівництві, утримання будинків і прибудинкових територій, газопостачання, вивезення твердих побутових відходів, перевезення пасажирів транспортом загального користування, заготівлі молока від індивідуальних господарств населення, лісового господарства, оренди водних об’єктів/земель водного фонду.

 

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Аби посприяти громадянам у реалізації виборчого права під час повторного голосування на виборах Президента України територіальні підрозділи міграційної служби області 20 та 21 квітня 2019 року (субота та неділя) видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у формі картки за наступним графіком: з 9.00 до 18.00 години 20.04.2019; з 8.00 до 20.00 години 21.04.2019. Прес-служба Управління ДМС […]

Нагадаємо, зважаючи на різке погіршення погодних умов, ще вчора, 16 квітня, хмельничан попередили про відновлення теплопостачання, яке дехто встиг назвати відновленням опалювального сезону. Сьогодні у соцмережах містяни діляться інформацією про те, в кого в квартирі тепло, в кого – ні. Здебільшого, нарікають на те, що батареї досі холодні. Ситуацію прокоментував міський голова Хмельницького Олександр Симчишин: […]

“Зважаючи на підвищення температури повітря, з п’ятого квітня опалювальний сезон завершується. Тепло в лікарні та дитячі садочки поки що продовжуємо подавати”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич. Кам’янець-Подільський стане одним з перших міст області, де вимкнуть опалення. У Хмельницькому, за словами заступника міського голови Анатолія Нестерука офіційно тепло планували подавати до […]