Антимонопольники Хмельниччини прозвітували про минулорічні досягнення

У 2018 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 32 порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Порушники були оштрафовані на 1,4 млн. грн, до Державного бюджету сплачено 1,5 млн. грн.

Розпочато 27 справ за ознаками порушення конкуренційного законодавства. Розглянуто 36 проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, з них 13 – не погоджено. На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 64 рекомендації та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Економічний ефект від припинення порушень склав 32 млн. грн.

До відділення надійшло 79 заяв та подань, за результатами їх розгляду було розпочато 9 справ та внесені 4 рекомендації за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Налагоджена тісна співпраця з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою області, Національною поліцією, Держаудитслужбою. Протягом 2018 року до відділення надійшло 23 подання, розпочато розгляд 7 справ.

Було припинено 16 порушень під час державних закупівель у вигляді спотворення результатів торгів. Загалом 29 суб’єктів господарювання оштрафовані  на 1,3 млн. грн.

Дослідженнями були охоплені товарні ринки розміщення тимчасових споруд, доступу до об’єктів інфраструктури для розташування технічних засобів телекомунікацій, пайової участі у будівництві, утримання будинків і прибудинкових територій, газопостачання, вивезення твердих побутових відходів, перевезення пасажирів транспортом загального користування, заготівлі молока від індивідуальних господарств населення, лісового господарства, оренди водних об’єктів/земель водного фонду.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

З нагоди Дня Соборності України Президент України Петро Порошенко відзначив шістьох мешканців Хмельницької області. Про це йдеться в Указі Глави держави. “За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю”, – йдеться в Указі. Відповідно до документа, орденом “За заслуги” ІІ ступеня […]

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області проведе 23-24 січня у Славутському районі  контрдиверсійні антитерористичні заходи. Як повідомили в обласному управлінні, мета тренувань – пошук та знешкодження умовних диверсійно-розвідувальних груп  в оточенні та на території 47 арсеналу (с. Цвітоха Славутського району). Наголошується, що під час заходів можливе тимчасове обмеження руху […]

У Хмельницькому цього року запланували покращити якість водопостачання і водовідведення та зменшити кількість аварій на мережах. Для цього комунальному підприємству “Хмельницькводоканал” виділили 10,4 млн грн (без ПДВ), з них: водопостачання – 6,3 млн грн, решта – водовідведення. Про це повідомляє прес-служба міськради. “В інвестиційній програмі передбачені заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів […]