Антимонопольники Хмельниччини прозвітували про минулорічні досягнення | Поділля News
Антимонопольники Хмельниччини прозвітували про минулорічні досягнення

У 2018 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 32 порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Порушники були оштрафовані на 1,4 млн. грн, до Державного бюджету сплачено 1,5 млн. грн.

Розпочато 27 справ за ознаками порушення конкуренційного законодавства. Розглянуто 36 проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, з них 13 – не погоджено. На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 64 рекомендації та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Економічний ефект від припинення порушень склав 32 млн. грн.

До відділення надійшло 79 заяв та подань, за результатами їх розгляду було розпочато 9 справ та внесені 4 рекомендації за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Налагоджена тісна співпраця з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою області, Національною поліцією, Держаудитслужбою. Протягом 2018 року до відділення надійшло 23 подання, розпочато розгляд 7 справ.

Було припинено 16 порушень під час державних закупівель у вигляді спотворення результатів торгів. Загалом 29 суб’єктів господарювання оштрафовані  на 1,3 млн. грн.

Дослідженнями були охоплені товарні ринки розміщення тимчасових споруд, доступу до об’єктів інфраструктури для розташування технічних засобів телекомунікацій, пайової участі у будівництві, утримання будинків і прибудинкових територій, газопостачання, вивезення твердих побутових відходів, перевезення пасажирів транспортом загального користування, заготівлі молока від індивідуальних господарств населення, лісового господарства, оренди водних об’єктів/земель водного фонду.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

“Керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженим рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 №55, тимчасова споруда – павільйон, який розміщений на вул. Прибузькій, біля будинку № 24 без відповідних документів підлягає демонтажу (знесенню)”, – повідомляють у міській раді. Власника просять в термін до 5 березня 2019 року демонтувати павільйон […]

З початку року суб’єкти господарювання Хмельницької області з роздрiбної торгiвлi пiдакцизними товарами сплатили до місцевих бюджетів 12,2 мільйона гривень акцизного податку. Очікуваний показник за січень 2019 року виконано на 109,7 відсотка. До місцевого бюджету додатково надійшов мільйон гривень акцизного податку з роздрібного продажу. Темп росту надходжень до відповідного періоду минулого року склав 115,1 відсотка, що […]

Напередодні майбутніх виборів Президента України Служба безпеки України закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Про це йдеться у повідомленні прес-групи обласного управління. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: – про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання […]