У Хмельницькому зменшили фінансування поточних та капітальних ремонтів | Поділля News
У Хмельницькому зменшили фінансування поточних та капітальних ремонтів

Понад 178 мільйонів гривень і сотні об’єктів у місті, які необхідно відремонтувати. Серед них – дороги, прибудинкові території, майданчики, освітлення, ліфти. Дві депутатські комісії затвердили титульні списки на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти. Порівняно із минулим роком, ресурси на ці потреби зменшилися на 70 мільйонів гривень. Врахувати усі пропозиції депутатів на цей рік не вдасться через дефіцит коштів.

«Який би бюджет хороший не був, всі побажання ми виконати не можемо, тому що в місті багато старих доріг, зношених прибудинкових територій та дитячих майданчиків, – пояснює Василь Новачок, начальник управління ЖКГ. – Відповідно, замінити все це за один рік при будь-якому ресурсі неможливо. Будемо намагатися використати цей ресурс максимально раціонально, і зробити максимальну кількість робіт».

На ремонт доріг у міському бюджеті передбачено майже 77 мільйонів гривень. Це не остаточна цифра, адже у березні-квітні і титульні списки, і бюджет коригуватимуть. Наразі йдеться про капітальний ремонт вулиць Підлісної, Староміської, Прибузької.

20 мільйонів гривень витратять на капітальний ремонт прибудинкових територій. Таких цього року буде 25. На думку депутата Юрія Вавринюка на Прибузькій, 6, де запланували робити поточний ремонт, потрібен капітальний.

«Коли йде дощ, то все, що на цій прибудинковій території знаходиться, тече в підвали. Відповідно, знищуються і підвали, і дорога, – каже депутат.  – Виділили в цьому році кошти на поточний ремонт цієї прибудинкової території, але думаю, ми включимо її в капітальний ремонт, тому що там потрібно проектувати водовідведення. Щоб дарма кошти не використовувати на поточні ремонти, потрібно зробити раз і назавжди».

У кожному депутатському окрузі відремонтують дитячі та спортивні майданчики. На це передбачили три мільйони гривень. Ще 15 мільйонів спрямують на ремонт об’єктів благоустрою. Серед них – розчистка русла Південного Бугу та ремонт майданчиків у парках Чекмана та Шевченка. На капітальний ремонт ліфтів виділять п’ять мільйонів гривень.

Загалом, за словами Василя Новачка, наразі йдеться саме про ті об’єкти, на які уже виготовлена проектно-кошторисна документація. Більшість із них потребуватиме додаткового фінансування з міського бюджету впродовж року.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]