У Хмельницькому зменшили фінансування поточних та капітальних ремонтів | Поділля News
У Хмельницькому зменшили фінансування поточних та капітальних ремонтів

click here Понад 178 мільйонів гривень і сотні об’єктів у місті, які необхідно відремонтувати. Серед них – дороги, прибудинкові території, майданчики, освітлення, ліфти. Дві депутатські комісії затвердили титульні списки на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти. Порівняно із минулим роком, ресурси на ці потреби зменшилися на 70 мільйонів гривень. Врахувати усі пропозиції депутатів на цей рік не вдасться через дефіцит коштів.

«Який би бюджет хороший не був, всі побажання ми виконати не можемо, тому що в місті багато старих доріг, зношених прибудинкових територій та дитячих майданчиків, – пояснює Василь Новачок, начальник управління ЖКГ. – Відповідно, замінити все це за один рік при будь-якому ресурсі неможливо. Будемо намагатися використати цей ресурс максимально раціонально, і зробити максимальну кількість робіт».

На ремонт доріг у міському бюджеті передбачено майже 77 мільйонів гривень. Це не остаточна цифра, адже у березні-квітні і титульні списки, і бюджет коригуватимуть. Наразі йдеться про капітальний ремонт вулиць Підлісної, Староміської, Прибузької.

20 мільйонів гривень витратять на капітальний ремонт прибудинкових територій. Таких цього року буде 25. На думку депутата Юрія Вавринюка на Прибузькій, 6, де запланували робити поточний ремонт, потрібен капітальний.

«Коли йде дощ, то все, що на цій прибудинковій території знаходиться, тече в підвали. Відповідно, знищуються і підвали, і дорога, – каже депутат.  – Виділили в цьому році кошти на поточний ремонт цієї прибудинкової території, але думаю, ми включимо її в капітальний ремонт, тому що там потрібно проектувати водовідведення. Щоб дарма кошти не використовувати на поточні ремонти, потрібно зробити раз і назавжди».

У кожному депутатському окрузі відремонтують дитячі та спортивні майданчики. На це передбачили три мільйони гривень. Ще 15 мільйонів спрямують на ремонт об’єктів благоустрою. Серед них – розчистка русла Південного Бугу та ремонт майданчиків у парках Чекмана та Шевченка. На капітальний ремонт ліфтів виділять п’ять мільйонів гривень.

Загалом, за словами Василя Новачка, наразі йдеться саме про ті об’єкти, на які уже виготовлена проектно-кошторисна документація. Більшість із них потребуватиме додаткового фінансування з міського бюджету впродовж року.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

see url

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]

З Кам’янця-Подільського з 30 травня і до 1 вересня можна буде доїхати прямим поїздом до моря. Укрзалізниця запускає щоденний швидкісний потяг «Чернівці – Генічеськ» замість потяга «Чернівці – Київ». Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “До відпустки готові? Уже з 30 травня і аж до вересня з Кам’янця можна буде прямим поїздом доїхати до […]

У Солобковецькій ОТГ розпочалось нове будівництво водопровідної мережі в селі Стріхівці по вул. Героя Сугерова, Індустріальна та Першотравнева. Як повідомляє прес-служба громади, загальна протяжність водопровідної мережі становить 5 км, вартість будівництва понад 1 500 000 тис. грн. На будівництво водогону виділено кошти з Хмельницького обласного бюджету за програми “Питна вода Хмельниччини”. За рахунок коштів місцевого […]