Медики розповіли, як хмельничанам вберегтись від обмороження

Хмельницький ще кілька днів атакуватимуть морози, тож не зайвим буде подбати про теплий одяг. Саме він, кажуть медики, захистить від обмороження, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

За даними медиків, минулоріч від “мінусової” температури постраждало дев’ятеро хмельничан. У 2019 році таких випадків у місті, на щастя, поки ще не було, кажуть у травматологічному центрі Хмельницької міської лікарні.

Головні рекомендації лікарів: рухатися і добре одягатися, не забувати про головний убір, шарф і рукавиці. Вони стануть на захисті від обмороження.

“Частіше дістають обмороження пальці ніг і рук. Тому якщо відчуваєте оніміння, біль, то порухайте пальцями, не носіть важкі предмети в руках”, – радить завідувач травматологічного центру міської лікарні Руслан Колєсніков.

Лікарі також радять на холоді ховати мобілки в кишені і не носити їх в руках. Прийшовши знадвору, вдома краще помити руки теплою водою і зробити собі чаю.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У 2018 році на кір захворіли 1324 мешканці Хмельниччини, найвища захворюваність — в обласному центрі. Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі МОЗ. По регіонах області захворюваність розподілилась наступним чином: місто Хмельницький – 345 випадків, Хмельницький район  – 135 хворих. Багато хворіли і в Кам’янці – 111 людей. В інших регіонах кількість випадків захворювання значно […]

За період з 14 по 20 січня 6794 мешканці Хмельниччини захворіли на грип та ГРІ. При цьому через захворюваність госпіталізували 276 людей. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ. Як зазначається, в усіх регіонах області показник захворюваності є нижчим від епідпорогу і лише в містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Дунаєвецькому районі захворюваність залишається високою. “За […]

У користування Хмельницька міська лікарня отримала обладнання для гемодіалізу, вартістю майже 10 мільйонів гривень. Його передало підприємство “Ренарт” і таким чином отримала право брати участь у торгах за надання послуги, повідомляють у міській раді. “Після обговорення пропозицій, які надійшли від бажаючих постачати обладнання та витратні матеріали для майбутнього відділення гемодіалізу, була обрана київська фірма ТОВ […]