Як вберегтись від морозів у Хмельницькому | Поділля News
Медики розповіли, як хмельничанам вберегтись від обмороження

Хмельницький ще кілька днів атакуватимуть морози, тож не зайвим буде подбати про теплий одяг. Саме він, кажуть медики, захистить від обмороження, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

За даними медиків, минулоріч від “мінусової” температури постраждало дев’ятеро хмельничан. У 2019 році таких випадків у місті, на щастя, поки ще не було, кажуть у травматологічному центрі Хмельницької міської лікарні.

Головні рекомендації лікарів: рухатися і добре одягатися, не забувати про головний убір, шарф і рукавиці. Вони стануть на захисті від обмороження.

“Частіше дістають обмороження пальці ніг і рук. Тому якщо відчуваєте оніміння, біль, то порухайте пальцями, не носіть важкі предмети в руках”, – радить завідувач травматологічного центру міської лікарні Руслан Колєсніков.

Лікарі також радять на холоді ховати мобілки в кишені і не носити їх в руках. Прийшовши знадвору, вдома краще помити руки теплою водою і зробити собі чаю.

Читайте нас у  Телеграм follow url  та у нашій групі  go site Viber  follow @ПоділляNEWS

Схоже

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]

Чоловік та двоє дітей, які стали жертвами борщівника Сосновського,  звернулися до опікового відділення обласної лікарні. Борщівник – отруйна рослина, яка спричиняє опіки, подекуди – смертельні. Дістати їх можна, просто пройшовши повз небезпечні плантації. «Опік може бути від соку рослини при зриванні листя і квіток, може бути від пилку. Не обов’язково зривати рослину, можна просто пройти […]

В травні 2012 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів)». Цим нормативним актом введено додаткові обмеження щодо місць, призначених для тютюнопаління, та суттєво збільшено штрафи за куріння в недозволених місцях. Проте сприйняття громадянами цих нововведень і досі є […]