Як вберегтись від морозів у Хмельницькому | Поділля News
Медики розповіли, як хмельничанам вберегтись від обмороження

Хмельницький ще кілька днів атакуватимуть морози, тож не зайвим буде подбати про теплий одяг. Саме він, кажуть медики, захистить від обмороження, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

За даними медиків, минулоріч від “мінусової” температури постраждало дев’ятеро хмельничан. У 2019 році таких випадків у місті, на щастя, поки ще не було, кажуть у травматологічному центрі Хмельницької міської лікарні.

Головні рекомендації лікарів: рухатися і добре одягатися, не забувати про головний убір, шарф і рукавиці. Вони стануть на захисті від обмороження.

“Частіше дістають обмороження пальці ніг і рук. Тому якщо відчуваєте оніміння, біль, то порухайте пальцями, не носіть важкі предмети в руках”, – радить завідувач травматологічного центру міської лікарні Руслан Колєсніков.

Лікарі також радять на холоді ховати мобілки в кишені і не носити їх в руках. Прийшовши знадвору, вдома краще помити руки теплою водою і зробити собі чаю.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Славутській центральній районній лікарні триває процес реформування: її перетворюють у комунальне некомерційне підприємство. Як пояснюють у районній раді, це не лише зміна статусу, а й покращення матеріальної бази підприємства. Відтак, уже розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення, а торік за рахунок коштів районного бюджету там замінили покрівлю. “В поточному році для проведення ремонту інфекційного відділення […]

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.