Щоб зекономити, в Нетішині своїми силами роблять ремонт соцустанови | Поділля News
Як у Нетішині заощадили на ремонті соцзакладу

Триває ремонт Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На заміну вікон та дверей у новому приміщенні виділили 110 тис. грн. з міського бюджету. Про це повідомляє сайт міськради.

У нове приміщення має переселитись адміністрація, відділення соціальної допомоги вдома, фахівці соціальної роботи та соціальні працівники територіального центру.  На сьогоднішні вікна вже встановлені, закуплені й двері, але вони будуть встановлені під час ремонту приміщення.

enter Для проведення ремонту приміщення з міського бюджету рішенням 48 сесії міської ради від 21 грудня 2018 року було виділено 198 тис. 800 грн.

follow url “Щоб здешевити використання бюджетних коштів, працівниками Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) своїми силами було здійснено демонтажні роботи: знято зі стін шпалери, з підлоги – лінолеум, зруйновано перестінки, знято розетки, вимикачі”, – кажуть у міськраді.

Найближчим часом розпочнуть ремонтні роботи. Проводитиме їх ПП “Техномаркет”. А певні демонтажні роботи і надалі здійснюватимуться працівниками терцентру.

go site

go to site Читайте нас у  see url Телеграм  та у нашій групі  click here Viber  get link @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники комунального підприємства «Славута-Сервіс» виконують роботи із облаштування майданчиків для розміщення на них контейнерів із роздільного збору твердих побутових відходів у селах Варварівка та Голики. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК. Наразі проведено вирівнювання щебенем та заливку майданчиків бетонно-цементною сумішшю. Нагадаємо, що 22 березня на засіданні виконавчого комітету міськради було прийнято рішення щодо облаштування у […]

З початку року за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 700 учасників антитерористичної операції, з них – 72 особи забезпечені роботою. Про це повідомляє прес-служба відомства. “Повертаючись у мирне життя, демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО стикаються з багатьма проблемами, у тому числі пов’язаними з працевлаштуванням, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості […]

У понеділок, 22 квітня, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк вручив відзнаки за мужність і відвагу “Піски Сталева Фортеця” двом нетішинцям, бійцям добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Василю Войцеховському та Роману Гуменюку. “Українські добровольці – сильні духом, мужні та відважні люди, які стоять на захисті усіх нас і кордонів рідної держави. У 2014 році 500 бійців […]