Хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус | Поділля News
Хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус

follow site З понеділка хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус. Машину, яка відслужила 30 років, вирішили не списувати, натомість оновили, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Капремонт тролейбуса тривав 2 місяці і обійшовся комунальному підприємству “Електротранс” майже в півтора мільйона гривень. Це в кілька разів дешевше, ніж коштує новий.

Цей тролейбус мав понад мільйон кілометрів проїзду, а тепер він оновлений на 99%. Його номер – 285. Кермуватиме “рогатим” водій Олександр Войцехівський. “Хороший тролейбус, український танк, можна сказати. Тут все нове”, – каже чоловік.

click here За словами міського голови Хмельницького Олександра Симчишина, уже чотири роки поспіль місто ремонтує по одному старому тролейбусу на рік. “Друге життя” отримує техніка віком 30-40 років: тут замінюють кузов, салон, важливі деталі. Працює такий тролейбус майже як новий.

Директор комунального підприємства “Електротранс” Віктор Паламарчук каже, що тролейбуси і надалі потрібно оновлювати, бо щонайменше 80% тролейбусного парку – застарілі машини.

“Звісно, новий тролейбус краще, але він коштує в 4 рази дорожче, ніж такий капітальний ремонт”, – говорить Віктор Паламарчук.

Щодня на маршрути у Хмельницькому виходить більше 70 тролейбусів, з них 22 нові, або ж після капремонту. У 2019 році міська рада планує придбати п’ять класичних тролейбусів, стільки ж – на автономному ходу і десять великогабаритних автобусів.

go Читайте нас у  womens weight loss pills Телеграм  та у нашій групі  Viber  click here @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники облдержадміністрації внесли свій невеликий внесок до спільної і дуже важливої для Хмельниччини справи: відродження аеропорту “Хмельницький”. Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці. “Відгукнувшись на заклик директора підприємства Валерія Сороки, колектив установи долучився до толоки та взяв участь у розчистці та прибиранні прилеглої до злітної смуги території, що за час, коли аеропорт не […]

Майже півсотні нових дитячих і спортивних майданчиків з’являться цього року у дворах хмельницьких багатоповерхівок. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2019 року заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. Цьогоріч на встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста виділено майже 4,3 […]

У Хмельницькому на вулиці Січових Стрільців дорожники встеляють перший шар асфальтобетону. Автошлях не капітально ремонтують, а зводять “з нуля”, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Ця дорога стала першою за кілька десятків років, що будують у Хмельницькому. Її протяжність майже 800 метрів. Матиме чотири смуги руху, тротуари, авторегулювальників та сучасне вуличне освітлення. Наразі підрядник встеляє перший […]