Навіщо змінювати Конституцію. Щоб змінити державу | Поділля News
Навіщо змінювати Конституцію. Щоб змінити державу

Ефір Юлії Тимошенко, який було показано на ICTV 14 січня, був вартим уваги. По-перше, через те, що найбільш рейтингового кандидата в президенти не так часто побачиш на телебаченні. Її появу можна пов’язати більше з необхідністю каналів показувати «баланс думок», ніж із домовленостями. По-друге, на відміну від інших кандидатів, Юлія Тимошенко говорила не слоганами. Її тези були програмними – результат роботи разом з експертами та науковцями. Тут сильно порожніми словами і не поясниш.

Логіка Юлії Тимошенко зрозуміла: у 2019 році буде визначатися вектор розвитку України в новому світі. У світі, який є незнайомим нам – міжнародні інституції не можуть гарантувати мир у світі, Росія продовжує агресивно поводити себе та зазіхати на суверенітет, а США та ЄС зайняті внутрішніми проблемами.

source link Так як раніше – просто обрати нового Президента та домовитися зі старими олігархами вже не вийде. Фактично, в України є два варіанти – переформатувати державу, або ж спокійно дивитися на те, як договорняк еліт потроху здає суверенітет і торгує самостійністю.

В основі плану Юлії Тимошенко – створення нової Конституції та зміна економічної моделі України.

Сучасна Конституція виконала своє завдання – показала, що Україна є незалежною. Завданням нової конституції є знищення кланової економіки. Для цього новий проект основного закону має бути затверджений народом України. Ідея очевидна, але досі долю народу звикли вирішувати в рамках урядового кварталу Києва. Таким чином, Юлія Тимошенко провокує політичну реальність, показуючи той розкол, який відбувся між народом і панівною верхівкою. Між тими, хто працює і платить податки і тими, хто навчився перекачувати гроші в офшори. Юлія Тимошенко залишається чи не єдиним політиком, який кидає виклик системі.

Зміна економічної моделі України – це створення соціально-ринкової економіки. В Україні часто називають популістами тих, хто виступає за державне регулювання дій НБУ чи стимулювання економіки. Насправді ж успішні країни проводять цілеспрямовану політику розвитку своїх конкурентних галузей і стежать за добробутом всередині країни – чим більше внутрішнього попиту, тим краще для економіки. Чим більше простий працівник може купити товарів і послуг, тим сильнішою є держава перед зовнішніми силами. За фразою «ринок вирішить» в Україні ховаються політики, які свідомо потурають монополіям, які хочуть приватизувати стратегічні галузі за невеликі гроші. Натомість, стратегія «Нового курсу» більше нагадує економічні моделі розвинутих Франції та Німеччини з їх високими соціальними стандартами та розвитком промисловості.

Юлія Тимошенко вибрала складний шлях  – просувати стратегічні теми замість того, щоб працювати з легкими слоганами. Готовність сприймати та підтримувати такі рішення свідчать про зростання свідомості виборців.

 

go to link Петро Охотін, політолог


PR
http://myswallowtail.com/?x=oats-for-weight-loss

follow site Читайте нас у  follow url Телеграм click  та у нашій групі  Viber  click @ПоділляNEWS

Схоже

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ). Як повідомляє прес-служба обласної ради, такі вибори відбудуться у Плужненській сільській об´єднаній територіальній громаді Ізяславського […]

Станом на 8:30 ранку, Центральна виборча комісія опрацювала вже 93.23 відсотки протоколів з Хмельниччини. Згідно з ними, переможцем другого туру виборів Президента в області став Володимир Зеленський, за якого подоляни віддали 70.64 відсотки голосів – це  403 742 мешканці області, які голосували. Відповідно за Петра Порошенка проголосували 26.98 відсотків – 154 236 виборці. Загальна кількість […]

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]