У “Голосі країни” заспівала нетішинка зі зламаною ногою

Учора, 20 січня, в Україні стартувало одне з найпопулярніших розважальних шоу – “Голос країни 9”. Цього сезону у сліпих прослуховуваннях взяла участь мешканка Нетішина Вікторія Олійник – випускниця Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні “Вернісаж” Будинку дитячої творчості.

“Тисячі людей по всій країні з нетерпінням очікують на розвиток грандіозної прем’єри, бо на їх очах будуть відкриватись нові таланти та зароджуватись зірки. Чекають на вокальне шоу і нетішинці”, – повідомляє виконком міської ради.

Напередодні прослуховування Вікторія Олійник зламала ногу на ожеледиці, але не хотіла прогавити шанс. Незважаючи на зламану ногу, талановита дівчина вийшла на столичну сцену.

Чи вдалося Вікторії повернути крісла тренерів шоу, яку пісню обрала юна співачка для вокального конкурсу, побачимо згодом.

Вікторія Олійник. Голос-9

СИЛА ДУХУ І ТІЛА: НЕТІШИНКА ВІКТОРІЯ ОЛІЙНИК НА "СЛІПИХ ПРОСЛУХОВУВАННЯХ" НА "ГОЛОСІ-9"Учора, 20 січня, в Україні стартувало одне з найпопулярніших розважальних шоу – "Голос країни 9". Тисячі людей по всій країні з нетерпінням очікують на розвиток грандіозної прем'єри, бо на їх очах будуть відкриватись нові таланти та зароджуватись зірки. Чекають на вокальне шоу і нетішинці, адже цього сезону у сліпих прослуховуваннях "Голос країни 9" взяла участь наша землячка, випускниця Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Вікторія Олійник (керівник Ольга Дьячина) Будинку дитячої творчості. Незважаючи на зламану ногу, талановита дівчина вийшла на столичну сцену. Чи вдалося Вікторії повернути крісла тренерів шоу, яку пісню обрала юна співачка для вокального конкурсу побачимо згодом. До вашої уваги анонс виступу Вікторії Олійник.Джерело: ТСН (1+1)

Опубліковано Виконавчий комітет Нетішинської міської ради Неділя, 20 січня 2019 р.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Стереотип, що музей – це тихо і нудно проведений час серед старих запилених речей, можуть розвіяти працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею. Саме тут зібрані експонати різних часів та поколінь. #Мій_Нетішин на сторінці у Фейсбук розповідає про те, що дійсно варто побачити. Міський краєзнавчий музей – один з наймолодших в Україні. Його експозиція, розміщена у 18 залах, […]

Дивовижні зразки творчих робіт студентів та випускників Рівненського державного гуманітарного університету презентували 30 січня під час відкриття виставки «Мистецькі горизонти». Творчий захід відбувся у новій виставковій залі, яка віднедавна відкрилася в Палаці культури. Близько тридцяти виробів рівненських майстрів прикрашатимуть виставкову залу до 28 лютого, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради. На відкриття виставки завітало […]

24-26 травня 2019 року у Хмельницькому втретє пройде фестиваль Rock&Buh. Наразі розпочато прийом заявок від музичних гуртів і триватиме до 15 квітня. Організатори «Rock&Buh – 2019» оберуть 6 найкращих гуртів з усіх, хто подав заявку, які стануть учасниками фестивалю, що розпочинає рок-літо 2019. Оголошення результатів – 1 травня. Учасникам фестивалю оргкомітет оплачує проїзд та харчування. Більше […]