У "Голосі країни" заспівала нетішинка зі зламаною ногою | Поділля News
У “Голосі країни” заспівала нетішинка зі зламаною ногою

Учора, 20 січня, в Україні стартувало одне з найпопулярніших розважальних шоу – “Голос країни 9”. Цього сезону у сліпих прослуховуваннях взяла участь мешканка Нетішина Вікторія Олійник – випускниця Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні “Вернісаж” Будинку дитячої творчості.

“Тисячі людей по всій країні з нетерпінням очікують на розвиток грандіозної прем’єри, бо на їх очах будуть відкриватись нові таланти та зароджуватись зірки. Чекають на вокальне шоу і нетішинці”, – повідомляє виконком міської ради.

Напередодні прослуховування Вікторія Олійник зламала ногу на ожеледиці, але не хотіла прогавити шанс. Незважаючи на зламану ногу, талановита дівчина вийшла на столичну сцену.

Чи вдалося Вікторії повернути крісла тренерів шоу, яку пісню обрала юна співачка для вокального конкурсу, побачимо згодом.

Вікторія Олійник. Голос-9

СИЛА ДУХУ І ТІЛА: НЕТІШИНКА ВІКТОРІЯ ОЛІЙНИК НА "СЛІПИХ ПРОСЛУХОВУВАННЯХ" НА "ГОЛОСІ-9"Учора, 20 січня, в Україні стартувало одне з найпопулярніших розважальних шоу – "Голос країни 9". Тисячі людей по всій країні з нетерпінням очікують на розвиток грандіозної прем'єри, бо на їх очах будуть відкриватись нові таланти та зароджуватись зірки. Чекають на вокальне шоу і нетішинці, адже цього сезону у сліпих прослуховуваннях "Голос країни 9" взяла участь наша землячка, випускниця Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Вікторія Олійник (керівник Ольга Дьячина) Будинку дитячої творчості. Незважаючи на зламану ногу, талановита дівчина вийшла на столичну сцену. Чи вдалося Вікторії повернути крісла тренерів шоу, яку пісню обрала юна співачка для вокального конкурсу побачимо згодом. До вашої уваги анонс виступу Вікторії Олійник.Джерело: ТСН (1+1)

Опубліковано Виконавчий комітет Нетішинської міської ради Неділя, 20 січня 2019 р.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Вперше у Нетішині, на водоймі «за теплицями», відбувся фестиваль риболовлі спінінгом «Strong Fish Netish». Про це повідомляється у групі “Мій Нетішин” у Фейсбуці.  Фестиваль покликаний популяризувати риболовний спорт, підвищити спортивну майстерність й удосконалити техніку володіння спортивним знаряддям.  Організатор, неодноразовий чемпіон з ловлі риби спінінгом Коля Січкарук розповів, що змагання об’єднали близько 50 рибалок. Усю рибу, […]

Вчора, 19 липня, в Нетішині зібралося близько дев’яти тисяч людей, аби послухати концерт відомого співака Дана Балана. Щоб побачити незабутнє шоу, люди їхали з навколишніх населених пунктів, зокрема, з Білогірського та Ізяславського районів, Рівного. Були навіть прихильники з Києва. «Це неперевершені відчуття, феєричне шоу, яке залишиться в моїй пам’яті назавжди», – поділилася своїми емоціями Мар’яна […]

Берег Південного Бугу на території парку Молодіжний увечері в суботу, 6 липня, нагадував вулик. Чимало хмельничан прийшли на міський пляж, аби долучитися до святкування одного з наймістичніших українських свят. Дівчата – дорослі і менші – вбрані у вишиванки (то був рекомендований святковий дрес-код), розташувавшись навколо сцени, взялися плести вінки – один з найголовніших елементів вбрання […]