Новини
Події

На Хмельниччині патруль вилучив 74 кг риби та 677 метрів сіток

За тиждень, з 14 по 20 січня, інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили 12 порушень природоохоронного законодавства. Рибоохоронці вилучили 74 кг риби та конфісковано 677 метрів заборонених знарядь лову, повідомляє прес-служба відомства.

У Нетішині 14 січня інспектори помітили двох місцевих жителів, які здійснювали вилов риби на скидному каналі Хмельницької АЕС. Своїми діями вони порушили пункт 3.15 Правил спортивного та любительського рибальства. На порушників складено адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Вже наступного на хмельницькому ринку патрульні викрили чоловіка, який намагався реалізувати 11 кг риби (карась, щука) без сертифіката якості та товарно-транспортної накладної. Складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку збуту об’єктів тваринного світу).

Біля р. Хомора інспектори виявили шість безгосподарських сіток, загальною довжиною 210 метрів. Ще одну сітку, довжиною 85 метрів, патрульні витягли з р. Південний Буг, поблизу с. Захарівці, що у Хмельницькому районі. Складено акти вилучення безгосподарського майна.

Того самого дня на р. Південний Буг інспекторам вдалось затримати місцевого жителя, який здійснював вилов риби сіткою. Завдяки оперативності патрульних водних біоресурсів він впіймати не встиг. Складено протокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Також на ринку в м. Красилів викрито порушника, який збував 4 кг щуки без відповідних документів. На чоловіка складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП.

17 січня під час обстеження ринків у м. Хмельницький інспектори виявили двох місцевих жителів, які намагались реалізувати 52 кг риби (карась, товстолоб, піленгас). Складено протоколи за ст. 88-1 КУпАП. 19 січня поблизу с. Колодіївка, що у Кам’янець-Подільському районі інспектори помітили чоловіка, який здійснював вилов риби за допомогою п’яти сіток, загальною довжиною 375 метрів.

“Нагадуємо, взимку вилов риби дозволяється проводити зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування не більше п’яти на рибалку. Добова норма вилову риби становить три кг”, – зазначили у відомстві.

Ще чотирьох порушників затримали 20 січня. Зокрема, у м. Нетішин інспектори викрили двох осіб, які рибалили на скидному каналі. Ще двох чоловіків виявлено на р. Студениця (в місці, де протягом всього року вилов заборонений). На всіх винних осіб складено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50, або на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (0382) 79-20-88.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS