У Красилові управителів багатоквартирних будинків визначили без конкурсу | Поділля News
У Красилові управителів багатоквартирних будинків визначили без конкурсу

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало виконавчому комітету Красилівської міської ради припинити дії з ознаками антиконкурентних.

У ході дослідження ринку надання послуг з управління багатоквартирними будинками у Хмельницький області, Відділення встановило, що органи місцевого самоврядування не провели конкурси на визначення управителів багатоквартирних будинків.

На території Хмельницької області конкурс з визначення управителів у 2018 році був проведений лише виконавчими комітетами Хмельницької та Славутської міських рад. Участь у конкурсах брали комунальні і приватні підприємства. Станом на 1 липня 2018 року в Україні діяло 5,5 тис. суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління багатоквартирними будинками у більш ніж 43,8 тис. будинках, повідомляє прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

У Красилові мешканці 93 багатоквартирних будинків не здійснили заходи щодо визначення управителя.

На виконання рекомендацій Відділення щодо проведення конкурсу виконавчий комітет Красилівської міської ради надав копії рішення від 12.07.2018 року №276 “Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилів”, рішення від 02.08.2018 року №299 “Про затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові” та рішення від 21.09.2018 року №406 “Про призначення управителя  багатоквартирного будинку у м. Красилів”.

Зокрема, рішенням від 21.09.2018 року №406 “Про призначення управителя  багатоквартирного будинку у м. Красилів” були затверджені кваліфікаційні умови проведення конкурсу, що встановили обмеження стосовно наявного досвіду роботи з надання послуг у сфері управління (обслуговування та утримання будинків та прибудинкових територій) не менше 2 років та обсягів наданих послуг обслуговування не менше 50% від загальної площі будинків, вказаних у об’єкті.

Цим же рішенням управителем для мешканців 92 багатоквартирних будинків м. Красилова була призначена Красилівська житлово-комунальна контора.

Через встановлення обмежень стосовно часу та об’єму надання послуг з управління будинком, окремі суб’єкти господарювання (приватні та відомчі ЖЕКи, фізичні особи – підприємці), як з м. Красилова та із інших регіонів України, що вже діють на ринку надання послуг управління багатоквартирними будинками чи планували ввійти на цей ринок, але не мали ні обсягів раніше наданих послуг, ні наявності досвіду, були позбавлені можливості взяти участь у конкурсі.

Таким чином, дії виконавчого комітету Красилівської міської ради обмежили конкуренцію.

Про виконання рекомендацій виконком повинен проінформувати у місячний термін.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

До вересня комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” планує отримати сертифікат для польотів малої авіації, оскільки наразі юридично не може відновити сполучення. Про це повідомляє “Є”. Директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока зауважує, оскільки сьогодні юридично летовище не сертифіковане, права приймати і відправляти літаки у нього немає. “Сьогодні технічну можливість приймати літаки малої авіації ми маємо, а […]

Парклетів у місті побільшало. Місце дислокації нових – майданчик перед входом до спортивно-культурного центру «Плоскирів» у Гречанах. Парклет – це невелика зона для відпочинку у великих містах. Перший у Хмельницькому з’явився два роки тому на Володимирській. Подібні до того, які розташовані у Гречанах, ініціатор встановлення, заступник директора СКЦ «Плоскирів» Роман Гурницький побачив у Польщі. Роман […]

Внутрішньоквартальний проїзд від вулиці Геологів до провулка Геологів – саме тут днями почали вкладати асфальт. Загальна площа асфальтування – 1633 метри. Роботи виконували працівники 56-го хмельницького шляхово-будівельного управління. За словами керівника проекту Михайла Кулика, на дорозі буде покладено вирівнюючий і конструктивний шарі асфальто-бетону. Роботи виконуються згідно технології і при правильній експлуатації цього проїзду, він прослужить […]