У Красилові управителів багатоквартирних будинків визначили без конкурсу | Поділля News
У Красилові управителів багатоквартирних будинків визначили без конкурсу

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало виконавчому комітету Красилівської міської ради припинити дії з ознаками антиконкурентних see url .

У ході дослідження ринку надання послуг з управління багатоквартирними будинками у Хмельницький області, Відділення встановило, що органи місцевого самоврядування не провели конкурси на визначення управителів багатоквартирних будинків.

На території Хмельницької області конкурс з визначення управителів у 2018 році був проведений лише виконавчими комітетами Хмельницької та Славутської міських рад. Участь у конкурсах брали комунальні і приватні підприємства. Станом на 1 липня 2018 року в Україні діяло 5,5 тис. суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління багатоквартирними будинками у більш ніж 43,8 тис. будинках, повідомляє прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

У Красилові мешканці 93 багатоквартирних будинків не здійснили заходи щодо визначення управителя.

На виконання рекомендацій Відділення щодо проведення конкурсу виконавчий комітет Красилівської міської ради надав копії рішення від 12.07.2018 року №276 “Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилів”, рішення від 02.08.2018 року №299 “Про затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові” та рішення від 21.09.2018 року №406 “Про призначення управителя  багатоквартирного будинку у м. Красилів”.

Зокрема, рішенням від 21.09.2018 року №406 “Про призначення управителя  багатоквартирного будинку у м. Красилів” були затверджені кваліфікаційні умови проведення конкурсу, що встановили обмеження стосовно наявного досвіду роботи з надання послуг у сфері управління (обслуговування та утримання будинків та прибудинкових територій) не менше 2 років та обсягів наданих послуг обслуговування не менше 50% від загальної площі будинків, вказаних у об’єкті.

Цим же рішенням управителем для мешканців 92 багатоквартирних будинків м. Красилова була призначена Красилівська житлово-комунальна контора.

Через встановлення обмежень стосовно часу та об’єму надання послуг з управління будинком, окремі суб’єкти господарювання (приватні та відомчі ЖЕКи, фізичні особи – підприємці), як з м. Красилова та із інших регіонів України, що вже діють на ринку надання послуг управління багатоквартирними будинками чи планували ввійти на цей ринок, але не мали ні обсягів раніше наданих послуг, ні наявності досвіду , були позбавлені можливості взяти участь у конкурсі.

Таким чином, дії виконавчого комітету Красилівської міської ради обмежили конкуренцію.

Про виконання рекомендацій виконком повинен проінформувати у місячний термін.

go to link Читайте нас у  Телеграм go to link  та у нашій групі  watch Viber  here @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники облдержадміністрації внесли свій невеликий внесок до спільної і дуже важливої для Хмельниччини справи: відродження аеропорту “Хмельницький”. Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці. “Відгукнувшись на заклик директора підприємства Валерія Сороки, колектив установи долучився до толоки та взяв участь у розчистці та прибиранні прилеглої до злітної смуги території, що за час, коли аеропорт не […]

Майже півсотні нових дитячих і спортивних майданчиків з’являться цього року у дворах хмельницьких багатоповерхівок. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2019 року заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. Цьогоріч на встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста виділено майже 4,3 […]

У Хмельницькому на вулиці Січових Стрільців дорожники встеляють перший шар асфальтобетону. Автошлях не капітально ремонтують, а зводять “з нуля”, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Ця дорога стала першою за кілька десятків років, що будують у Хмельницькому. Її протяжність майже 800 метрів. Матиме чотири смуги руху, тротуари, авторегулювальників та сучасне вуличне освітлення. Наразі підрядник встеляє перший […]