У Нетішині презентували виставку унікальних гобеленів

Дивовижні зразки творчих робіт студентів та випускників Рівненського державного гуманітарного університету презентували 30 січня під час відкриття виставки «Мистецькі горизонти». Творчий захід відбувся у новій виставковій залі, яка віднедавна відкрилася в Палаці культури. Близько тридцяти виробів рівненських майстрів прикрашатимуть виставкову залу до 28 лютого, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

На відкриття виставки завітало чимало почесних гостей. Слова вдячності за співпрацю висловив завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, професор і художник Олександр Сташук. Колеги пана Олександра, викладачі кафедри Віра Чернієнко та Ірина Локшук відзначили особливу атмосферу виставкову зали: «Тут приваблюють простори зали. І особливе значення має приязне, ставлення до майстрів. Позитивні емоції, поза сумнівом, сприяють успішній співпраці митців з працівниками вашого культурного осередку – Палацу культури».

Подарунком для присутніх стали творчі виступи талановитих вихованців Палацу культури та дуету викладачів Нетішинської міської школи мистецтв. 

Гобелен – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. В Україні більш популярними є такі назви як «доріжка» або «рядно».

«Ніякої техніки! Усе це робиться руками, ніби гра на арфі», – пояснили гості з Рівного.

На виготовлення однієї роботи витрачається не один місяць, проте все залежить від розміру. Майстри кажуть, що така праця є дуже скрупульозною, навіть ювелірною. Вона потребує багато витримки та часу, тому з часом їх ряди все більше рідіють.

Виставка працюватиме протягом місяця, з 10.00 до 19.00, без вихідних.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Стереотип, що музей – це тихо і нудно проведений час серед старих запилених речей, можуть розвіяти працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею. Саме тут зібрані експонати різних часів та поколінь. #Мій_Нетішин на сторінці у Фейсбук розповідає про те, що дійсно варто побачити. Міський краєзнавчий музей – один з наймолодших в Україні. Його експозиція, розміщена у 18 залах, […]

24-26 травня 2019 року у Хмельницькому втретє пройде фестиваль Rock&Buh. Наразі розпочато прийом заявок від музичних гуртів і триватиме до 15 квітня. Організатори «Rock&Buh – 2019» оберуть 6 найкращих гуртів з усіх, хто подав заявку, які стануть учасниками фестивалю, що розпочинає рок-літо 2019. Оголошення результатів – 1 травня. Учасникам фестивалю оргкомітет оплачує проїзд та харчування. Більше […]

Перший у Хмельницькому комунальний басейн на базі спортивно-культурного центру “Плоскирів” запрацював у тестовому режимі для всіх охочих. Тепер його зможуть відвідувати не лише вихованці спортивних секцій, а й всі містяни. Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. “Басейн відкритий для всіх інших категорій населення, є можливість відвідувати індивідуально або з тренером. Є групові заняття”, – […]