На Хмельниччині 14 дітей отримали слухові апарати за кошти доброчинців | Поділля News
На Хмельниччині 14 дітей отримали слухові апарати за кошти доброчинців

Грощі зібрали під час акції “Почуй світ” волонтери всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.  Апарати допоможуть малечі з вродженими вадами слуху адаптуватися до навколишнього світу, – запевняють лікарі.

Дворічний Павлик Коломієць з Хмельницького – один з тих, хто потребував такого слухового апарату. У хлопчика вроджена вада слуху – сенсоневральна двобічна глухота. У майбутньому на нього чекає операція з вживлення дороговартісного імплантату, – розповідає його мати Олена Коломієць. Поки ж малюк пізнає світ за допомогою слухових апаратів на обох вушках. Другий з них – вартістю 5 тисяч гривень – він отримав місяць тому.

“На жаль така вада слуху не дає нам можливості вилікуватися за рахунок апарату. Але на шляху підготовки до операції  з встановлення кохлеарного імпланту слуховий апарат дасть нам можливість чути та навчитися розмовляти”, розповідає Олена Коломієць. 

Акцією “Почуй світ” опікувався фонд  “Серце до серця”. За інформацією  його координаторки Наталі  Шмурікової, волонтерам вдалося зібрати близько 70 тисяч гривень. Це і дозволило придбати слухові апарати “Unitron” канадського виробництва.

Прилади технічно компенсують втрату слуху при вадах середнього і важкого ступеню, каже лікар-сурдолог Хмельницької міської лікарні Людмила Мусат. За її словами, апарати отримали здебільшого діти до трьох років. Бо саме цей вік вважається золотим періодом мовного розвитку.

Нині в області на медичному обліку перебувають 450 дітей з вадами слуху. Всі вони забезпечені слуховими апаратами,  запевняє головний позаштатний педіатр області Лариса Добровольська.  Але ці пристрої потребують оновлення кожні три роки.

“Почуй світ” – 14-та акція зі збору коштів від благодійного фонду “Серце до серце”. Цьогоріч очікується ще одна, присвячена дитячій кардіології.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині 10 липня відкрили оновлене приміщення неврологічного відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ОДА. «За останній час Ізяславська центральна районна лікарня є прикладом розумного кооперування та освоєння коштів для покращення умов роботи медичного персоналу та перебування пацієнтів. Сьогоднішнє відкриття оновленого приміщення неврологічного відділення є ще одним яскравим підтвердженням цього», – відзначила […]

Останніми роками у Хмельницькому витратили 44 мільйони гривень на придбання сучасного медичного обладнання. Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин. “За кожним придбанням – врятовані життя і відновлене здоров’я хмельничан. Без перебільшення”, – написав мер. Як він зазначив, днями розпочали працювати відразу два великих для міста придбання. Йдеться про артроскопічну стійку для операцій на […]

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]