На Хмельниччині 14 дітей отримали слухові апарати за кошти доброчинців | Поділля News
На Хмельниччині 14 дітей отримали слухові апарати за кошти доброчинців

fastest weight loss supplements Грощі зібрали під час акції “Почуй світ” волонтери всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.  Апарати допоможуть малечі з вродженими вадами слуху адаптуватися до навколишнього світу, – запевняють лікарі.

Дворічний Павлик Коломієць з Хмельницького – один з тих, хто потребував такого слухового апарату. У хлопчика вроджена вада слуху – сенсоневральна двобічна глухота. У майбутньому на нього чекає операція з вживлення дороговартісного імплантату, – розповідає його мати Олена Коломієць. Поки ж малюк пізнає світ за допомогою слухових апаратів на обох вушках. Другий з них – вартістю 5 тисяч гривень – він отримав місяць тому.

“На жаль така вада слуху не дає нам можливості вилікуватися за рахунок апарату. Але на шляху підготовки до операції  з встановлення кохлеарного імпланту слуховий апарат дасть нам можливість чути та навчитися розмовляти”, розповідає Олена Коломієць. 

Акцією “Почуй світ” опікувався фонд  “Серце до серця”. За інформацією  його координаторки Наталі  Шмурікової, волонтерам вдалося зібрати близько 70 тисяч гривень. Це і дозволило придбати слухові апарати “Unitron” канадського виробництва.

Прилади технічно компенсують втрату слуху при вадах середнього і важкого ступеню, каже лікар-сурдолог Хмельницької міської лікарні Людмила Мусат. За її словами, апарати отримали здебільшого діти до трьох років. Бо саме цей вік вважається золотим періодом мовного розвитку.

Нині в області на медичному обліку перебувають 450 дітей з вадами слуху. Всі вони забезпечені слуховими апаратами,  запевняє головний позаштатний педіатр області Лариса Добровольська.  Але ці пристрої потребують оновлення кожні три роки.

“Почуй світ” – 14-та акція зі збору коштів від благодійного фонду “Серце до серце”. Цьогоріч очікується ще одна, присвячена дитячій кардіології.

click Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькій міській лікарні почали облаштовувати приміщення для проведення гемодіалізу. Тут встановлюють нові апарати “штучної нирки”. Гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові (екстракорпоральна терапія). Це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Пацієнтам потрібно підключення до апарату раз на два дні. “Ми поставили на безоплатній основі 10 апаратів, […]

У Городку відкрили новий лікувальний корпус центральної районної лікарні. Його забезпечили сучасною технікою, яка, за словами місцевих, не завжди є в обласному центрі. Попри те, що споруда стоїть три десятиліття, стіни міцні та надійні, запевняє головний лікар Микола Дралюк: «Це надзвичайно теплий та просторий будинок, із сучасною вентиляцією, сантехнікою та оснащенням. Тепер я точно вам […]

Благодійний фонд з міста Апелдорн, що у Голландії, передав обласному центру гуманітарний вантаж. Цього разу меценати відвідали міську дитячу лікарню. Перемовини про співпрацю з міською радою тривали не один рік. Нині ж представники благодійного фонду, який існує вже 25 років, вивчає потреби медичних та соціальних закладів міста, йдеться у сюжеті МТРК Місто. «Найпершої необхідності вони […]