На Хмельницькій АЕС завершився турнір з футзалу

Спорткомплекс Хмельницької АЕС – єдиний у НАЕК «Енергоатом», що перебуває на утриманні первинної профспілкової організації атомної станції, адже спорт та фізична культура  на Хмельницькій АЕС в пріоритеті.

Щорічний турнір на призи корпоративної газети «Перспектива», а це вже 27-ий турнір, нещодавно визначив переможців. Спортивні баталії проходили на паркеті спортзалу «Енергетик» і виявили неабиякий інтерес з боку уболівальників, серед яких багато друзів, співробітників, членів родин.

У матчі за третє місце боролись команди енергоремонтного підрозділу (ЕРП) – неодноразові переможці турніру та Збірна ХАЕС (ветерани). Перше і друге місце розігрували збірні ЦТАВ+Управління+ЗВВО та електроцеху разом з спортсменами 3-го державного пожежо- рятувального загону (3ДПРЗ).

У запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ), управління та загону відомчої воєнізованої охорони (ЗВВО).

Кращим воротарем визнано Михайла Свачія (ЦТАВ+Управління+ЗВВО), його одноклубники Юрій Стасюк, Олександр Сушков і Дмитро Іваненко визнані відповідно кращим захисником, бомбардиром та гравцем турніру. Відзначені також найстарший ветеран Геннадій Вагнер (збірна ХАЕС) і учасник всіх 27 турнірів Юрій Ющук (ЕЦ+ 3 ДПРЗ).

Інформаційний центр ВП “Хмельницька АЕС”

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницький патрульний зайняв І місце у чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що відбувся цими вихідними в Одесі. За інформацією патрульних, у змаганнях командир взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії до 75 кг.  Цей чемпіонат був відбірковим на чемпіонат […]

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d’Oise, який проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м, повідомляє прес-служба міської ради Цей старт є контрольним перед чемпіонатом Європи, який відбудеться 1-3 березня у Глазго. Підготував спортсменку тренер ХОЦФВУМ Вадим Крушинський.

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА. У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область). Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному […]