У Хмельницькому вуличне освітлення модернізують за 3,5 мільйона | Поділля News
У Хмельницькому вуличне освітлення модернізують за 3,5 мільйона

indian food weight loss За кошти з міського бюджету у першому півріччі планують продовжити оновлення мережі зовнішнього освітлення. Торік на вулицях міста встановили понад півтисячі нових енергоощадних світильників. На проспекті Миру повністю замінили 230 таких ліхтарів. Для кращого освітлення вулиць вони мають регульований кут нахилу.

Загалом на кінець року економія по електроенергії в місті склала близько 1,4 мільйона кіловат-годин. А якщо помножити на 2,82 гривні, то сума виходить суттєва, кажуть у КП «Міськсвітло».

«В цьому році ми плануємо приділити увагу заміні лампочок, які споживають дуже багато струму, – коментує директор комунального підприємства Володимир Пекарський. В нас їх залишилося близько півтисячі, і я сподіваюся, що в цьому році ми це питання закриємо повністю».

За місяць капітальний ремонт мереж освітлення розпочнуть у приватному секторі в мікрорайоні Лезневе. Світліше стане й на прибудинкових територіях. Комунальник обіцяють приділити увагу майже всім мікрорайонам Хмельницького. Також замінити лампи планують на відрізку від вулиці Подільської до філармонії.

З 2018 року комунальники основний акцент роблять на енергозбереженні, адже лише минулого року завдяки встановленню нових світильників та заміні ламп розжарювання на світлодіодні місто зекономило майже чотири мільйони гривень. Втім, цього року, в зв’язку зі змінами у законодавстві, ситуація інша.

«З 1 січня 2019 року вийшов закон про вільний енергоринок, і ціна за електроенергію стала для всіх підприємств 3,10 гривні, – пояснює Володимир Пекарський. – Те, що ми економимо, з підвищенням вартості електроенергії дає результат, але несуттєвий».

Наразі коштів на модернізацію вуличного освітлення держава не виділяє. Щоб хмельницькі вулиці були світлішими, минулого року місто витратило з бюджету 10 мільйонів гривень.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

 

Читайте нас у  http://myswallowtail.com/?x=judge-napolitano-weight-loss Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники облдержадміністрації внесли свій невеликий внесок до спільної і дуже важливої для Хмельниччини справи: відродження аеропорту “Хмельницький”. Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці. “Відгукнувшись на заклик директора підприємства Валерія Сороки, колектив установи долучився до толоки та взяв участь у розчистці та прибиранні прилеглої до злітної смуги території, що за час, коли аеропорт не […]

Майже півсотні нових дитячих і спортивних майданчиків з’являться цього року у дворах хмельницьких багатоповерхівок. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2019 року заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. Цьогоріч на встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста виділено майже 4,3 […]

У Хмельницькому на вулиці Січових Стрільців дорожники встеляють перший шар асфальтобетону. Автошлях не капітально ремонтують, а зводять “з нуля”, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Ця дорога стала першою за кілька десятків років, що будують у Хмельницькому. Її протяжність майже 800 метрів. Матиме чотири смуги руху, тротуари, авторегулювальників та сучасне вуличне освітлення. Наразі підрядник встеляє перший […]