У Славутській тергромаді подбають про мешканців нещодавно приєднаних сіл | Поділля News
У Славутській тергромаді подбають про мешканців нещодавно приєднаних сіл

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, в зв’язку з приєднанням до територіальної громади сіл Варварівка і Голики з 1 січня 2019 року, комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» надаються соціальні послуги для 12 осіб похилого віку, які проживають в цих селах.

go Ще до початку 2019 року соціальним працівником та фахівцями терцентру проведено детальне обстеження осіб, котрі потребують соціальної допомоги. Визначено перелік послуг та розроблено графіки відвідувань їх соціальним робітником, укладені договори на обслуговування.

Спільно із старостою сіл Варварівка і Голики розроблено графіки, відповідно до яких в певні дні у приміщенні сільської ради працюватиме перукар терцентру, надаючи послуги сільським пенсіонерам, підопічним терцентру.

http://myswallowtail.com/?x=high-carb-low-fat-vegan-weight-loss Мобільна група фахівців у складі медичної сестри, психолога та господарська група також за необхідності надаватимуть послуги, допомагатимуть в прибиранні снігу, рубанні дров, обрізатимуть фруктові дерева, коситимуть траву тощо.

Також за необхідності підопічні терцентру, за заявкою соціального робітника, зможуть скористатися «Соціальним таксі», яке доставить їх у медичні заклади міста та до сімейного лікаря.

В бюджеті КУ «Славутський ТЦСО» на 2019 рік передбачено близько ста тисяч гривень на витрати, пов’язані з наданням соціальних послуг для мешканців сіл Варварівка і Голики, які обслуговуються установою.

fda approved weight loss drug Читайте нас у  see Телеграм see url  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На території Старосинявського опорного навчального закладу  – НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» ім. Олександра Романенка тривають роботи із  побудови спортивного майданчика із штучним покриттям. Вже розчищено територію майданчика, завершено встановлення металічного паркану, проводяться роботи з дренажу. На будівництво спортмайданчика з державного бюджету виділено 749 тисяч гривень;  з селищного бюджету спрямовано співфінансування на у розмірі  […]

За ініціативи Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту «Пульс» відбувся прес-тур до Славутської міської ОТГ – першої об’єднаної територіальної громади на базі міста обласного значення на Хмельниччині. Журналісти телеканалів та друкованих ЗМІ стали свідками Дня молодіжного самоврядування, що відбувається раз на рік у виконавчому комітеті Славутської міської ради, повідомляє ГО Рідна Славутчина. […]

Ще у 2017 році мешканці села Пилява, що у Старосинявському районі, та навколишніх сіл зверталися до селищного голо­ви з проханням провести благоустрій місцевої амбулаторії сімейного лікаря. Проте, спеціалісти, які виїхали на об’єкт, зробили висновки, що старе приміщення є аварійним і не відповідає жодним нормам лікувального закладу, повідомляє прес-служба Старосинявської ОТГ. З ініціативи селищного голови розпочали […]