У Славутській тергромаді подбають про мешканців нещодавно приєднаних сіл

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, в зв’язку з приєднанням до територіальної громади сіл Варварівка і Голики з 1 січня 2019 року, комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» надаються соціальні послуги для 12 осіб похилого віку, які проживають в цих селах.

Ще до початку 2019 року соціальним працівником та фахівцями терцентру проведено детальне обстеження осіб, котрі потребують соціальної допомоги. Визначено перелік послуг та розроблено графіки відвідувань їх соціальним робітником, укладені договори на обслуговування.

Спільно із старостою сіл Варварівка і Голики розроблено графіки, відповідно до яких в певні дні у приміщенні сільської ради працюватиме перукар терцентру, надаючи послуги сільським пенсіонерам, підопічним терцентру.

Мобільна група фахівців у складі медичної сестри, психолога та господарська група також за необхідності надаватимуть послуги, допомагатимуть в прибиранні снігу, рубанні дров, обрізатимуть фруктові дерева, коситимуть траву тощо.

Також за необхідності підопічні терцентру, за заявкою соціального робітника, зможуть скористатися «Соціальним таксі», яке доставить їх у медичні заклади міста та до сімейного лікаря.

В бюджеті КУ «Славутський ТЦСО» на 2019 рік передбачено близько ста тисяч гривень на витрати, пов’язані з наданням соціальних послуг для мешканців сіл Варварівка і Голики, які обслуговуються установою.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Солобковецькій громаді побудують дві сонячні електростанції потужністю 15 МВт та 10 МВт. Електростанції з’являться у селах Солобківці та Глушківці. Будівництво планують розпочати навесні 2019 року, повідомляє прес-служба ОТГ. Під будівництво СЕС потужністю 10 МВт в с. Глушківці виділили 12 гектарів закинутої ділянки колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу. “Ділянка за межами населеного […]

Упродовж 2018 року 39 об’єднаним територіальним громадам хмельниччини передали в комунальну власність 102,351 тис.га земель державної власності сільськогосподарського призначення. Про це повідомляють у прес-службі обласного управління Держгеокадастру. При цьому Хмельницька область займає 5 місце по Україні з передачі земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність  об’єднаних територіальних громад. Як повідомляють земельники, цьогоріч планується передати орієнтовно 6,7 […]

Хмельницька область опустилася у рейтингу роботи регіонів щодо виконання завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. З першого місця область перемістилася на п’яте. Новий рейтинг оприлюднив Мінрегіон, повідомляє обласна рада. За новими параметрами, на перше місце в рейтингу повернулася Житомирщина. Друге місце займає Дніпропетровщина, яка минулого місяця займала лише восьме місце. Волинська область залишила […]