Подвійне свято фотохудожники Хмельницького відзначили виставкою | Поділля News
Подвійне свято фотохудожники Хмельницького відзначили виставкою

http://myswallowtail.com/?x=cleveland-clinic-weight-loss-diet Фотографії, як виду мистецтва, цьогоріч виповнюється 180 років, адже саме в січні 1839 року французький художник, вчений та винахідник Луї Дагер представив людству свій винахід, без якого сьогодні ми не уявляємо свого життя. А 80 років тому, у 1989-му, була створена національна спілка фотохудожників України (НСФХУ), обласний осередок якої є й на Хмельниччині.

Саме цим двом знаковим подіям приурочили свою звітну виставку хмельницькі фотомайстри. В експозиції, яку в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрили в останній день січня, свої найкращі роботи презентували дев’ять членів Хмельницької обласної організації НСФХУ: Олександр Соленцов, Анатолій Іванов, Сергій Іванов, Ната Дмитрук, Сергій Аніськов, Сергій Зисько, Олена Лаптєва, Юрій Савін та Марина Шавиріна-Школяр.

click here Всього у виставкових залах представлено 65 різнопланових та різножанрових робіт. Чорно-білі та кольорові, яскраві та спокійні: портрети та пейзажі, природа та панорами, архітектура та абстракція – кожна підбірка фото по-своєму унікальна та якнайкраще демонструє хист та майстерність авторів.

Отож на стінах виставкових зал музею-студії можна побачити дев’ять блоків світлин – по одній від кожного фотомайстра. Всі підбірки не мають назв, за виключенням фото-серії Марини Шавиріної-Школяр, світлини якої умовно об’єднані у колекцію «Нашарування». Як розповіла авторка, любов до фотографії почалася у неї під час подорожей, коли дуже багато цікавого хотілося зафіксувати, а часу на замальовки не було. А найбільше пані Марина полюбляє фотографувати багатозначні речі, які для більшості людей залишаються непоміченими.

Звісно, така знакова виставка не могла обійтися без «родзинок». Їх в експозиції дві: в роботах Сергія Аніськова та Анатолія Іванова. Одна з робіт Сергія виконана в техніці «ціанотипія» – це старий спосіб монохромного фотографічного друку, винайдений в 1842 році, який давав відбитки блакитного відтінку. Щоправда, світлина фотографа, представлена на виставці, має більше жовтих відтінків. Але, як було зазначено, робота ця дуже складна і її можна порівняти з виконанням у стилі hand-made.

Друга «родзинка» – QR-коди на деяких світлинах голови Хмельницької обласної організації НСФХУ Анатолія Іванова. На знімках – артисти та гурти, які виступали у Хмельницькому на різноманітних заходах. Відсканувавши код, можна одразу перейти сторінку в Youtube, і там переглянути відео, зняте, за словами автора, одним кадром. Таким чином, фотограф створив такий собі перехід з однієї реальності в іншу за допомогою мультимедіа.

Виставка працюватиме у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва до 16 лютого.

http://myswallowtail.com/?x=full-body-compression-suits-for-weight-loss

Читайте нас у  source link Телеграм get link  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Роботи з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної презентували у мистецькій залі музею історії міста. Наші предки свої знання про всесвіт, уявлення  про його триєдину природу: Праву, Яву, Наву, свої відчуття виражали стрункою системою символів та кольорів. Ці символи, як сакральна мова […]

Архітектурні пам’ятки, лани і сади, мапа нашої країни та, окремо, Хмельницької області – у мерії відкрилася виставка живописних полотен, створених мисткинею Ніною Гончарук. Свої роботи Ніна Іванівна виконує гладдю, удосконалюючи власними вишивальними знахідками, від чого картини набувають об’ємності. В  експозиції зібрано 40 робіт авторки, п’ять з яких містяни побачать вперше. У стінах міської ради Ніна […]

Турнір з бальних танців «Spring Open Championship» відбувся у Хмельницькому. На танцполі свою майстерність демонстрували  2000 спортсменів зі всієї України, а також з Молдови та Словаччини. Серед учасників – пари з Дунаївців, Старокостянтинова та представники близько 10 танцювальних клубів Хмельницького. Наймолодшими учасниками стали 4-річні спортсмени. Вони виконали два танці – ча-ча-ча та вальс. Старші танцюристи […]