Через кір у Нетішині планують оголосити карантин | Поділля News
Через кір у Нетішині планують оголосити карантин

follow link У Нетішині в неділю зафіксували ще два випадки захворювання на кір серед дітей. У понеділок, 4 лютого, комісія вирішуватиме питання щодо можливості оголошення карантину в навчальних закладах міста. Про це повідомляють у групі Мій Нетішин у Фейсбуці.

pre diabetes weight loss Як стало відомо від директора Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Лариси Клочай, до чергового лікаря Центру звернулись 2 дитини з симптомами кору. Серед них – учениця ЗОШ №1, яка наразі не госпіталізована, та учень НВК, який перебуває на лікуванні в інфекційному відділені у медсанчастині. За попередньою інформацією, діти мають щеплення від кору.

enter site Нетішинський міськрайонний відділ держустанови “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” рекомендує навчальним закладам міста відстороняти від відвідування навчання нещеплених осіб на період карантину, дітей зі слабким імунітетом, та тих, хто недавно перехворів, проводити протиепідемічні та дезінфекційні заходи в колективах.

“Закликаємо нетішинців з відповідальністю ставитися до власного здоров’я та здоров’я своїх дітей, вчасно проводити необхідні щеплення”, – наголошують у міській раді.

Раніше у виконкомі міськради повідомляли, що з 1 січня 2019 року зареєстровано три випадки кору – один дорослий та дві дитини.

weight loss second trimester

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  source url @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькій міській лікарні відкрили відділення гемодіалізу. Відтепер пацієнти, що потребують процедури, отримуватимуть її у комфортних умовах, повідомляють у міськраді. Роботи і придбання на всіх етапах контролювали самі пацієнти. Загальна вартість проекту на 2019 рік – близько 14 мільйонів гривень. “Пригадую свою першу сесію на посаді мера, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Тоді […]

У Хмельницькому цьогоріч вперше кожній дитині, яка хворіє на цукровий діабет, виділяють матеріальну допомогу з міського бюджету. Про це повідомляють у міській раді. На 2019 рік у бюджеті міста передбачено 2 мільйони гривень, у розрахунку на одну дитину це від 18 тисяч гривень і вище. За ці гроші батьки хворих на цукровий діабет дітей можуть […]

У Хмельницькій міській лікарні почали облаштовувати приміщення для проведення гемодіалізу. Тут встановлюють нові апарати “штучної нирки”. Гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові (екстракорпоральна терапія). Це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Пацієнтам потрібно підключення до апарату раз на два дні. “Ми поставили на безоплатній основі 10 апаратів, […]