Хитрощі агітації: на Хмельниччині виявили недобросовісну рекламу кандидата | Поділля News
Хитрощі агітації: на Хмельниччині виявили недобросовісну рекламу кандидата

follow url На Хмельниччині амбулаторію будують “завдяки реформам Президента України”. За даними ОПОРИ, на незавершеній будівлі амбулаторії в селі Великій Березні розмістили табличку з написом: “Будівництво профінансовано завдяки реформам Президента України Петра Порошенка та за сприяння голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового”. На думку спостерігачів ОПОРИ, такі дії місцевої влади створюють додаткові переваги для потенційного кандидата і є недоброчесними стосовно уже зареєстрованих кандидатів.

go to site Староста села Ніна Дончук не змогла відповісти на запитання спостерігача ОПОРИ, коли було встановлено табличку, та зазначила, що будівництво відбувається швидкими темпами, його планують завершити до травня. За словами будівельників, табличка з’явилася приблизно 2 тижні тому.

source site На цей момент чинний Президент України Петро Порошенко не є зареєстрованим кандидатом, однак про свій намір балотуватися він заявив під час форуму “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”.

go На думку координатора громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Хмельницькій області Андрія Попика, повідомлення про причетність потенційного кандидата до будівництва амбулаторії, що насправді фінансується за кошти державної субвенції, створює йому додаткові переваги на виборах і має ознаки зловживання бюджетним ресурсом для його реклами.

“Такі дії є недоброчесними стосовно вже зареєстрованих кандидатів та порушують принципи рівних можливостей всіх кандидатів, відкритості та прозорості виборчого процесу”, – пояснюють у мережі ОПОРА.

Як зазначила Ольга Коцюруба, радниця з юридичних питань громадянської мережі ОПОРА, висвітлення діяльності Президента (який також є вже висунутим, хоча ще і не зареєстрованим кандидатом), поєднане з позитивними оцінками його діяльності, не може вважатися таким, що повністю відповідає вимогам Закону, оскільки порушує принцип рівних можливостей та вільних і конкурентних виборів.

На сайті Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляється, що область отримала субвенції у загальній сумі 213 280 тис. гривень. Значну частину цих коштів, а саме 166,59 млн грн, запланували використати на будівництво 27 нових амбулаторій, а ще 18,51 млн грн мали бути виділені  з коштів місцевих бюджетів.

Із самою програмою “Доступна медицина”, в межах якої відбувається будівництво амбулаторій, можна ознайомитися на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, де розміщено відповідну презентацію, що, до речі, виконана в стилі, схожому на той, який використовує партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

follow url Читайте нас у  go here Телеграм here  та у нашій групі  enter Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]