«Народний фронт» формуватиме нову коаліцію у ВР та новий уряд | Поділля News
«Народний фронт» формуватиме нову коаліцію у ВР та новий уряд

here Політична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’ http://myswallowtail.com/?x=ultra-weight-loss-shake їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві.

«Нова Верховна Рада України – це нові депутати, нова коаліція і новий уряд. І ми повинні поборотися і вибороти як нову коаліцію, так і новий уряд», – заявив лідер партії “Народний фронт” на партійному з’їзді.

Арсеній Яценюк подякував активу партії, який раніше висловився за необхідність брати участь в чергових виборах Президента України: «Це непросте рішення, яке не можна приймати з точки зору емоції чи політичної кон’юнктури. Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії, просто відвертої брехні, коли брехали 22-ом відсоткам виборців «Народного фронту» і всьому українському народу, сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році».

Арсеній Яценюк підкреслив, що принести невизначеність для проукраїнського суспільства, яке хоче змін в країні, «було б безвідповідально».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що парламентська кампанія розпочнеться лише за півтора місяця після інаугурації Президента України.

Перед новим Кабінетом Міністрів, наголосив він, будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж стоять перед нинішнім урядом: «Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільний доступ до фінансових ресурсів, вільна зовнішня торгівля».

«Найбільше багатство України – це люди, це українці, які впевнені у завтрашньому дні, які знають, що робити, і вміють це робити. Для цього ми повинні дати кожній людині – і саме це є обов’язком держави, – освіту, охорону здоров’я. І ми повинні кожній людині дати відчуття захисту і безпеки», – сказав Арсеній Яценюк.

Лідер партії зауважив: «Ми сильна і згуртована команда. Ми фахова команда. Ми проукраїнська команда. Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Хмельниччина була представлена на з’їзді партії потужною чисельною делегацією. Народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації «Народний фронт» Олександр Ксенжук, підсумовуючи ключові теми з’їзду, зауважив: «Вже понад 10 років я маю честь працювати у Народному фронті на чолі з лідером Арсенієм Яценюком. За цей час переконався, що більш професійної, відповідальної та патріотичної команди в Україні немає. Всі виклики, які стояли перед Україною за часів прем’єрства Арсенія Яценюка ми долали в інтересах України і продовжуємо це робити. Переконаний, що Народний фронт докладе всіх зусиль, аби Україна подолала всі труднощі і наш народ жив гідно та мирно!»

Прес-служба Хмельницької обласної організації партії «Народний фронт»


PR

follow link Читайте нас у  Телеграм watch  та у нашій групі  Viber  go here @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]