«Народний фронт» формуватиме нову коаліцію у ВР та новий уряд

Політична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві.

«Нова Верховна Рада України – це нові депутати, нова коаліція і новий уряд. І ми повинні поборотися і вибороти як нову коаліцію, так і новий уряд», – заявив лідер партії “Народний фронт” на партійному з’їзді.

Арсеній Яценюк подякував активу партії, який раніше висловився за необхідність брати участь в чергових виборах Президента України: «Це непросте рішення, яке не можна приймати з точки зору емоції чи політичної кон’юнктури. Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії, просто відвертої брехні, коли брехали 22-ом відсоткам виборців «Народного фронту» і всьому українському народу, сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році».

Арсеній Яценюк підкреслив, що принести невизначеність для проукраїнського суспільства, яке хоче змін в країні, «було б безвідповідально».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що парламентська кампанія розпочнеться лише за півтора місяця після інаугурації Президента України.

Перед новим Кабінетом Міністрів, наголосив він, будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж стоять перед нинішнім урядом: «Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільний доступ до фінансових ресурсів, вільна зовнішня торгівля».

«Найбільше багатство України – це люди, це українці, які впевнені у завтрашньому дні, які знають, що робити, і вміють це робити. Для цього ми повинні дати кожній людині – і саме це є обов’язком держави, – освіту, охорону здоров’я. І ми повинні кожній людині дати відчуття захисту і безпеки», – сказав Арсеній Яценюк.

Лідер партії зауважив: «Ми сильна і згуртована команда. Ми фахова команда. Ми проукраїнська команда. Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Хмельниччина була представлена на з’їзді партії потужною чисельною делегацією. Народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації «Народний фронт» Олександр Ксенжук, підсумовуючи ключові теми з’їзду, зауважив: «Вже понад 10 років я маю честь працювати у Народному фронті на чолі з лідером Арсенієм Яценюком. За цей час переконався, що більш професійної, відповідальної та патріотичної команди в Україні немає. Всі виклики, які стояли перед Україною за часів прем’єрства Арсенія Яценюка ми долали в інтересах України і продовжуємо це робити. Переконаний, що Народний фронт докладе всіх зусиль, аби Україна подолала всі труднощі і наш народ жив гідно та мирно!»

Прес-служба Хмельницької обласної організації партії «Народний фронт»


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Під час візиту на Хмельниччину кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко агітував виборців голосувати за його кандидатуру, використовуючи расистські заклики. Ще обіцяв на законодавчому рівні знизити ціни за комунальні послуги, підняти удвічі пенсії, здешевити газ та впровадити окремі виплати селянам на худобу. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Як зазначається, Олег Ляшко 16 […]

Учора, 19 лютого, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звітував про свою роботу за 2018 рік у великій залі Палацу культури. Під час звіту очільник міста відповів на запитання, які турбують нетішинську громаду. “Нетішинська самооборона” зібрала у Фейсбуці реакцію місцян на звіт. Нетішинці відзначили гарну організацію виступу, втім, обурені, що не почули відповіді на болючі запитання. […]

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]