«Народний фронт» формуватиме нову коаліцію у ВР та новий уряд | Поділля News
«Народний фронт» формуватиме нову коаліцію у ВР та новий уряд

Політична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві.

«Нова Верховна Рада України – це нові депутати, нова коаліція і новий уряд. І ми повинні поборотися і вибороти як нову коаліцію, так і новий уряд», – заявив лідер партії “Народний фронт” на партійному з’їзді.

Арсеній Яценюк подякував активу партії, який раніше висловився за необхідність брати участь в чергових виборах Президента України: «Це непросте рішення, яке не можна приймати з точки зору емоції чи політичної кон’юнктури. Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії, просто відвертої брехні, коли брехали 22-ом відсоткам виборців «Народного фронту» і всьому українському народу, сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році».

Арсеній Яценюк підкреслив, що принести невизначеність для проукраїнського суспільства, яке хоче змін в країні, «було б безвідповідально».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що парламентська кампанія розпочнеться лише за півтора місяця після інаугурації Президента України.

Перед новим Кабінетом Міністрів, наголосив він, будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж стоять перед нинішнім урядом: «Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільний доступ до фінансових ресурсів, вільна зовнішня торгівля».

«Найбільше багатство України – це люди, це українці, які впевнені у завтрашньому дні, які знають, що робити, і вміють це робити. Для цього ми повинні дати кожній людині – і саме це є обов’язком держави, – освіту, охорону здоров’я. І ми повинні кожній людині дати відчуття захисту і безпеки», – сказав Арсеній Яценюк.

Лідер партії зауважив: «Ми сильна і згуртована команда. Ми фахова команда. Ми проукраїнська команда. Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Хмельниччина була представлена на з’їзді партії потужною чисельною делегацією. Народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації «Народний фронт» Олександр Ксенжук, підсумовуючи ключові теми з’їзду, зауважив: «Вже понад 10 років я маю честь працювати у Народному фронті на чолі з лідером Арсенієм Яценюком. За цей час переконався, що більш професійної, відповідальної та патріотичної команди в Україні немає. Всі виклики, які стояли перед Україною за часів прем’єрства Арсенія Яценюка ми долали в інтересах України і продовжуємо це робити. Переконаний, що Народний фронт докладе всіх зусиль, аби Україна подолала всі труднощі і наш народ жив гідно та мирно!»

Прес-служба Хмельницької обласної організації партії «Народний фронт»


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Інтрига всього минулого тижня, яка тримала виборців у напрузі, – чи відбудуться на стадіоні «Поділля» дебати між кандидатами? Врешті усі крапки над «і» було розставлено. У визначеному місці та у визначений час на футбольному полі закипіла робота, почали монтувати сцену, а на трибуни потягнулися люди. Стадіон, так стадіон – такого наше місто ще не бачило. […]

Політичні партії не звикли балувати виборців конкретними програмами. Зазвичай в них багато обіцянок, але ні слова про те, як вони будуть виконані, і хто саме за них буде відповідати. Яскравим контрастом стала програма “Треба діяти”, презентована Юлією Тимошенко та партією “Батьківщина”. Вперше українцям пропонують не красиву картинку, а реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по […]

Вже близько тижня місто чекає на відверту розмову із народом двох кандидатів 187 округу. Першим ініціював дебати Вячеслав Неволько, запросивши на дискусію свого опонента Миколу Стефанчука. Попередньо визначилися із датою, місцем та часом. Проте, як повідомив Вячеслав Неволько, останній пункт таки довелося змінити, незважаючи на підписаний раніше меморандум між кандидатами. У ньому, до слова, зазначений […]