На турнірі з міні-футболу ізяславчани здобули призове місце

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА.

У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область).

Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному майданчику, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.

У підсумку, третє місце посіла команда смт.Нової Борової, друге місце посіли вихованці з м.Коростень. Вибороти кубок і звання переможця змогли вихованці Ізяславської ДЮСШ під керівництвом Бойчука Миколи Івановича.

Автор: Галина Мельник