«Народний фронт» запровадив новий стандарт політичної культури в Україні | Поділля News
«Народний фронт» запровадив новий стандарт політичної культури в Україні

Делегати партійного з’їзду, який відбувся 2 лютого, одностайно підтримали лідера партії Арсенія Яценюка та оцінили його внесок в порятунок країни в складні часи.

go « Ми сильна і згуртована команда. Ми quick weight loss diet фахова команда. Ми go here go проукраїнська команда source , – зазначив під час з’їзду Арсеній Яценюк . Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Свою підтримку висловили ті, хто під час революції гідності стояли пліч-о-пліч з Яценюком та не побоялися взяти на себе відповідальність за країну після втечі Януковича. Секретар РНБО Олександр Турчинов порівняв Яценюка  зі світовими реформаторами:

«Я прошу згадати вас Черчилля, Тетчер, Бальцеровича, інших видатних політиків і державних діячів, які захистили свої країни, які зробили їх значно сильнішими і отримали подяку у вигляді відставок. Так, так буває в житті. Але я переконаний, що коли б знову нам довелося обирати, ми б пішли тим самим шляхом».

Свою підтримку висловив і нинішній голова уряду Володимир Гройсман, який був присутній на з’їзді:

«Мені приємно сьогодні з цієї трибуни привітати справжніх партнерів словами вдячності. Особисто Арсенія Яценюка за його абсолютно чітку державницьку позицію у прийнятті надзвичайно тяжких, але дуже важливих рішень».

«Народний фронт» та його лідер Арсеній Яценюк запровадили новий стандарт політичної культури в Україні. На цьому наголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій:

«Арсеній Яценюк продемонстрував новий рівень політичної культури, який базується на нашій відповідальності не тільки за останні роки, а й перед нашими попередниками та тими, хто буде після нас».

Міністр внутрішніх справа Арсен Аваков впевнений, що «Народний фронт» разом з українським народом врятували країну та здійснили фундаментальні реформи, пожертвувавши власними рейтингами.

«Це ми разом з українським народом захистили країну від повної російської агресії. Це ми втримали країну від фінансової та економічної катастрофи з тими самими 108-ма тисячами гривень, які Яценюк отримав у спадок від Януковича».

Не тільки силовим блоком, економікою, а й реформою освіти завдячує Україна уряду Яценюка. Саме за його прем’єрства почалось створення Нової української школи.

«Перед нами – складний тернистий шлях. Але я не боюся його, бо поруч Арсеній Петрович, поруч потужна професійна команда. Смію сказати, такої професійної команди немає в інших політичних сил», – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Арсеній Яценюк підкреслив, що перед новим Кабміном стоятимуть не менш масштабні завдання, ніж перед нинішнім, і в «Народному фронті» знають, що робити:

«Наріжна проблема України – це трудова міграція. І простого вирішення немає. Але рецепти для цього є. Ринкова економіка і ринкова зарплата є одним з рецептів вирішення трудової міграції».


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]