Сергій Лабазюк: "Економіці потрібні аграрні законопроекти і відновлення робітничих спеціальностей" | Поділля News
Сергій Лабазюк: “Економіці потрібні аграрні законопроекти і відновлення робітничих спеціальностей”

Для подальшого розвитку української економіки необхідно швидше приймати законопроекти аграрного блоку та щодо відновлення робітничих спеціальностей. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк під час засідання Погоджувальної ради.

За словами депутата, аграрні законопроекти не перший тиждень виносять на порядок денний, але щоразу до них черга не доходить з різних причин.

“Законопроект 8121 щодо протидії рейдерству. Євроінтеграційні законопроекти 9022 про ідентифікацію та реєстрацію тварин та 6527-д про сільськогосподарську кооперацію. Ці закони аграрії чекають від нас вже сьогодні”, – заявив політик.

Він також зазначив, що надзвичайно важливим залишається питання робочих місць. На ринку праці катастрофічно не вистачає працівників робітничих спеціальностей, бо молоді випускники спеціалізованих закладів не адаптовані до сучасних умов.

“Тому питання повернення престижності робітничих професій – надважливе. І воно вимагає детального напрацювання механізмів взаємодії між бізнесом та державою”, – переконаний Сергій Лабазюк.

Саме з цією метою був підготовлений відповідний проект постанови 9173 про створення передумов для застосування дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих кадрів Хмельницької області.

“Саме на Хмельниччині ми провели декілька десятків круглих столів із залученням бізнесу та профільних навчальних закладів, представників влади. Приємно було відзначити активність студентів. Сам проект постанови має стати поштовхом для продовження стратегічного курсу на оновлення освіти шляхом впровадження у професійну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів елементів дуальної форми навчання”, – наголосив парламентарій.

“Прошу підтримати цей законопроект, щоб ми на новий поточний виробничий рік надали можливість співпрацювати бізнесу з навчальними закладами”, – додав він.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Інтрига всього минулого тижня, яка тримала виборців у напрузі, – чи відбудуться на стадіоні «Поділля» дебати між кандидатами? Врешті усі крапки над «і» було розставлено. У визначеному місці та у визначений час на футбольному полі закипіла робота, почали монтувати сцену, а на трибуни потягнулися люди. Стадіон, так стадіон – такого наше місто ще не бачило. […]

Політичні партії не звикли балувати виборців конкретними програмами. Зазвичай в них багато обіцянок, але ні слова про те, як вони будуть виконані, і хто саме за них буде відповідати. Яскравим контрастом стала програма “Треба діяти”, презентована Юлією Тимошенко та партією “Батьківщина”. Вперше українцям пропонують не красиву картинку, а реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по […]

Вже близько тижня місто чекає на відверту розмову із народом двох кандидатів 187 округу. Першим ініціював дебати Вячеслав Неволько, запросивши на дискусію свого опонента Миколу Стефанчука. Попередньо визначилися із датою, місцем та часом. Проте, як повідомив Вячеслав Неволько, останній пункт таки довелося змінити, незважаючи на підписаний раніше меморандум між кандидатами. У ньому, до слова, зазначений […]