Сергій Лабазюк: "Економіці потрібні аграрні законопроекти і відновлення робітничих спеціальностей" | Поділля News
Сергій Лабазюк: “Економіці потрібні аграрні законопроекти і відновлення робітничих спеціальностей”

weight loss headache Для подальшого розвитку української економіки необхідно швидше приймати законопроекти аграрного блоку та щодо відновлення робітничих спеціальностей. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк під час засідання Погоджувальної ради.

enter site За словами депутата, аграрні законопроекти не перший тиждень виносять на порядок денний, але щоразу до них черга не доходить з різних причин.

“Законопроект 8121 щодо протидії рейдерству. Євроінтеграційні законопроекти 9022 про ідентифікацію та реєстрацію тварин та 6527-д про сільськогосподарську кооперацію. Ці закони аграрії чекають від нас вже сьогодні”, – заявив політик.

see url Він також зазначив, що надзвичайно важливим залишається питання робочих місць. На ринку праці катастрофічно не вистачає працівників робітничих спеціальностей, бо молоді випускники спеціалізованих закладів не адаптовані до сучасних умов.

“Тому питання повернення престижності робітничих професій – надважливе. І воно вимагає детального напрацювання механізмів взаємодії між бізнесом та державою”, – переконаний Сергій Лабазюк.

Саме з цією метою був підготовлений відповідний проект постанови 9173 про створення передумов для застосування дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих кадрів Хмельницької області.

“Саме на Хмельниччині ми провели декілька десятків круглих столів із залученням бізнесу та профільних навчальних закладів, представників влади. Приємно було відзначити активність студентів. Сам проект постанови має стати поштовхом для продовження стратегічного курсу на оновлення освіти шляхом впровадження у професійну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів елементів дуальної форми навчання”, – наголосив парламентарій.

“Прошу підтримати цей законопроект, щоб ми на новий поточний виробничий рік надали можливість співпрацювати бізнесу з навчальними закладами”, – додав він.


PR

Читайте нас у  Телеграм http://myswallowtail.com/?x=primatene-tablets-weight-loss  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]