У Летичівській ОТГ розмістять мобільний асфальтний завод | Поділля News
У Летичівській ОТГ розмістять мобільний асфальтний завод

Мобільну установку з виробництва асфальтобетону встановлять на території Летичівської ОТГ. Про це повідомляється на сайті селищної ради.

Рішення про погодження розміщення міні-асфальтного заводу за межами с. Бохни Грушковецької сільської ради Летичівської ОТГ прийняли під час громадських слухань. Згідно з протоколом, участь в голосуванні брала 41 людина.

Фахівці запевнили, що викиди від такого обладнання не перевищуватимуть установлені норми. Тож учасники слухань рекомендували погодити розміщення міні-заводу, за умови направлення більшої частини коштів, отриманих від оренди земельної ділянки, на потреби села Бохни.

Зазначимо, що така мобільна установка підходить для будівництва малих доріг і ямкового ремонту. Асфальт навіть може готуватися безпосередньо на місці проведення ремонтних робіт, що дозволяє випускати точно ту кількість асфальтобетонної суміші, яка необхідна.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.