Лікування онкохворих у Хмельницькому профінансують з бюджету | Поділля News
Лікування онкохворих у Хмельницькому профінансують з бюджету

watch У Хмельницькому понад 7 тисяч людей мають онкологічні захворювання. Лідирують у цій сумній статистиці рак шкіри та рак молочної залози. Цього року в бюджеті міста додатково заклали три мільйони гривень на медикаменти хмельничанам. Днями четверо онкохворих містян отримали матеріальну підтримку на лікування.

watch Державна цільова програма щодо лікування онкологічних захворювань минулого року закінчилася. А нової наразі немає. Тому в грудні минулого року депутати міської ради затвердили фінансування на гормонотерапію для онкохворих у програмі «Здоров’я хмельничан».

«На ці потреби виділено один мільйон гривень. За заявами пацієнтів, до яких необхідно додати свіже консультативне заключення від онколога про те, що пацієнт потребує цього препарату, засідає комісія. Пацієнт в результаті отримує договір на певну суму коштів, згідно яких він іде в нашу комунальну аптеку і отримує по цьому договору медикаменти», – пояснює начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

http://myswallowtail.com/?x=apple-cider-for-weight-loss Курс хіміотерапії коштує в середньому 30 тисяч гривень. Для багатьох ця сума не підйомна. Хмельничани можуть отримати матеріальну допомогу за заявою в управлінні праці та соціального захисту. А ще – звернутися до комісії управління охорони здоров’я.

Програми медикаментозного забезпечення у лікувальних закладах, ініційовані міським головою, діють у Хмельницькому з 2016 року.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

get link

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  follow Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Городку відкрили новий лікувальний корпус центральної районної лікарні. Його забезпечили сучасною технікою, яка, за словами місцевих, не завжди є в обласному центрі. Попри те, що споруда стоїть три десятиліття, стіни міцні та надійні, запевняє головний лікар Микола Дралюк: «Це надзвичайно теплий та просторий будинок, із сучасною вентиляцією, сантехнікою та оснащенням. Тепер я точно вам […]

Благодійний фонд з міста Апелдорн, що у Голландії, передав обласному центру гуманітарний вантаж. Цього разу меценати відвідали міську дитячу лікарню. Перемовини про співпрацю з міською радою тривали не один рік. Нині ж представники благодійного фонду, який існує вже 25 років, вивчає потреби медичних та соціальних закладів міста, йдеться у сюжеті МТРК Місто. «Найпершої необхідності вони […]

За інформацією адміністрації КНП НМР “СМСЧ м. Нетішин”, впродовж останніх трьох днів (13-15 квітня) до інфекційного стаціонару було шпиталізовано 7 осіб, що захворіли на кір. З них – 2 дітей 12-ти і 15-ти років, які є учнями ЗОШ №2 та ЗОШ №4. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. Медики закликають, що єдиним шляхом вберегти себе від […]