Громадськість Хмельниччини об'єдналася для підтримки Президента | Поділля News
Громадськість Хмельниччини об’єдналася для підтримки Президента

click Представники громадських організацій, активісти, депутати, волонтери Хмельниччини об’єдналися для підтримки діючого Президента Петра Порошенка та підписали відповідний меморандум.

enter site Про це учасники ініціативи повідомили на прес-конференції в п’ятницю, 8 лютого.

see url В обласному центрі за круглим столом молодь, волонтери та громадські діячі спільно висловили думку про позитивні зміни в суспільстві за останні декілька років. Зокрема, для молоді важливі нещодавні зміни до Конституції, як закріплюють стратегічний курс України на вступ до ЄС та НАТО. Ще одна історична подія, що має велике значення – отримання Томосу. Саме завдяки наполегливості чинного Глави держави наша Церква стала незалежною.

«Ми поділяємо погляди і ціннісні орієнтири чинного Президента і вважаємо, що його робота спрямована на єдність українців і розвиток держави», – заявив учасник ініціативи, депутат Городоцької районної ради Вадим Якубовський.

Під час обговорення  вагомих змін в країні важливе місце займає боєздатна  армія. Тому волонтери переконані – завдяки правильній політиці чинного Президента ми маємо підтримку і в закордонних партнерів.

«В нас є Порошенко – такий діяч, який дивиться в перспективу і який цінує те, що люди вже зробили. Він побачив, що в нас є жага до перемін і є сили це зробити», – зазначила  волонтер ГО «Два крила» Світлана Абаєва.

На завершення заходу молодь, волонтери та громадські активісти Хмельниччини підписали меморандум про приєднання до громадської ініціативи #КОМАНДА_ПОРОШЕНКА.

go here Читайте нас у  http://myswallowtail.com/?x=body-by-vi-weight-loss Телеграм  та у нашій групі  click here Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]