Громадськість Хмельниччини об’єдналася для підтримки Президента

Представники громадських організацій, активісти, депутати, волонтери Хмельниччини об’єдналися для підтримки діючого Президента Петра Порошенка та підписали відповідний меморандум.

Про це учасники ініціативи повідомили на прес-конференції в п’ятницю, 8 лютого.

В обласному центрі за круглим столом молодь, волонтери та громадські діячі спільно висловили думку про позитивні зміни в суспільстві за останні декілька років. Зокрема, для молоді важливі нещодавні зміни до Конституції, як закріплюють стратегічний курс України на вступ до ЄС та НАТО. Ще одна історична подія, що має велике значення – отримання Томосу. Саме завдяки наполегливості чинного Глави держави наша Церква стала незалежною.

«Ми поділяємо погляди і ціннісні орієнтири чинного Президента і вважаємо, що його робота спрямована на єдність українців і розвиток держави», – заявив учасник ініціативи, депутат Городоцької районної ради Вадим Якубовський.

Під час обговорення  вагомих змін в країні важливе місце займає боєздатна  армія. Тому волонтери переконані – завдяки правильній політиці чинного Президента ми маємо підтримку і в закордонних партнерів.

«В нас є Порошенко – такий діяч, який дивиться в перспективу і який цінує те, що люди вже зробили. Він побачив, що в нас є жага до перемін і є сили це зробити», – зазначила  волонтер ГО «Два крила» Світлана Абаєва.

На завершення заходу молодь, волонтери та громадські активісти Хмельниччини підписали меморандум про приєднання до громадської ініціативи #КОМАНДА_ПОРОШЕНКА.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Під час візиту на Хмельниччину кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко агітував виборців голосувати за його кандидатуру, використовуючи расистські заклики. Ще обіцяв на законодавчому рівні знизити ціни за комунальні послуги, підняти удвічі пенсії, здешевити газ та впровадити окремі виплати селянам на худобу. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Як зазначається, Олег Ляшко 16 […]

Учора, 19 лютого, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звітував про свою роботу за 2018 рік у великій залі Палацу культури. Під час звіту очільник міста відповів на запитання, які турбують нетішинську громаду. “Нетішинська самооборона” зібрала у Фейсбуці реакцію місцян на звіт. Нетішинці відзначили гарну організацію виступу, втім, обурені, що не почули відповіді на болючі запитання. […]

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]