На Хмельниччині за кандидата в Президенти агітували матеріалами без вихідних даних | Поділля News
На Хмельниччині за кандидата в Президенти агітували матеріалами без вихідних даних

http://myswallowtail.com/?x=best-beans-for-weight-loss У Шепетівці Хмельницької області go в намет ах «Об’єднання «Самопоміч» роздавали агітаційні матеріали за кандидата на посаду Президента України від цієї політичної сили Андрія Садового. Окремі з них, повідомляє спостерігач ОПОРИ, не містили вихідних даних, як того вимагає виборче законодавство.

Агітаційні матеріали без вихідних даних спостерігач ОПОРИ отримував у наметі «Об’єднання «Самопоміч» в Шепетівці 7 та 8 лютого. Намет, з якого впродовж двох днів роздавали друковану продукцію за кандидата в Президенти Андрія Садового, розташували на вулиці Героїв Небесної Сотні, неподалік місцевого ринку.

Дитячі розмальовки, церковні календарі, листівки «Нема за кого голосувати на виборах? ЗА 5 ХВИЛИН У ВАС З’ЯВИТЬСЯ КАДИДАТ!» із фото Андрія Садового – усі ці матеріали містили гасло «Саме зараз!», ім’я та прізвище кандидата, однак на них бракувало вихідних даних, визначених у enter ч. 16 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України», а саме: відомостей про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, тиражу, інформації про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

За поясненнями спостерігач ОПОРИ звернувся до місцевого офісу «Об’єднання «Самопоміч». Як пояснила представниця Шепетівської міської організації партії Ірина Сидоренко, всю поліграфічну продукцію вони отримали централізовано та не звернули увагу, що частина матеріалів не містить необхідної інформації. Відтак пообіцяли уважно оглянути всю продукцію та в подальшому уникати подібних ситуацій.

Щоб перевірити, чи виконали представники партії свою обіцянку, 9 лютого спостерігач ОПОРИ знову прийшов на місце, де роздавали агітацію, однак намету там не було.

Треба зазначити, що відповідно до http://myswallowtail.com/?x=no-appetite-weight-loss ст. 212-13 КУпАП розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборною агітацією вважається здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України, зокрема й шляхом розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]