ОТГ на Ярмолинеччині будуватиме артезіанську свердловину | Поділля News
ОТГ на Ярмолинеччині будуватиме артезіанську свердловину

Восени цього року за кошти місцевого бюджету розпочнеться нове будівництво артезіанської свердловини в с. Солобківці, що на Ярмолинеччині. Про це повідомляє прес-служба ОТГ.

У найближчій перспективі від даної артезіанської свердловини планують прокласти водогінну гілку протяжністю понад 6 км.

В ОТГ відзначають, що нова свердловина дасть змогу збільшити кількість видобутої води, забезпечити достатній тиск навіть на найвіддаленіших будинках населеного пункту та розширити водогінну карту для забезпечення населення водою.

Вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком складає: 1191 337 тис. грн, з них будівельні роботи: 1069 654 тис. грн.

Будівельними роботами займатиметься ПраТ “Хмельницьке БМУ №69” з м. Хмельницького. Вже визначили попереднє місце буріння, встановили 6 нових опор електропостачання до свердловини та узгодили подальший план дій. Триває підготовка документації, як тільки вона буде готова – розпочнуться бурильні роботи.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.