На Теофіпольщині за 7 млн гривень будують амбулаторію | Поділля News
На Теофіпольщині за 7 млн гривень будують амбулаторію

На Теофіпольщині у с. Святець триває будівництво сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На виконання робіт передбачено 7 млн. 47 тис. гривень, повідомляють в облдержадміністрації.

Будівництво стартувало на початку листопада 2018 року та здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

“Першочерговим кроком у будівництві амбулаторії було проведення топографогеодезичного знімання та затвердження генерального плану території під будівництво, на що було виділено 25 тис.грн. спонсорської допомоги”, – зазначають у прес-службі ОДА.

На виконання будівельних робіт у 2018 році вже освоїли 2 млн. 974 тис 200 гривень, в тому числі 2 млн. 664 тис. 431 гривень коштів субвенції з державного бюджету та 289 тис. 78 грн з місцевого бюджету. Зараз будівельники завершили спорудження стін амбулаторії, розпочато роботи з монтажу покрівлі, утеплення фасаду.

Цікаво, що Теофіпольський район перебуває у трійці лідерів щодо будівництва амбулаторії серед районів області. Роботи здійснюються відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, У Хмельницькій області збудують 27 амбулаторій. На це передбачено 164 мільйонів 860 тисяч 132 гривні субвенцій.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині 10 липня відкрили оновлене приміщення неврологічного відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ОДА. «За останній час Ізяславська центральна районна лікарня є прикладом розумного кооперування та освоєння коштів для покращення умов роботи медичного персоналу та перебування пацієнтів. Сьогоднішнє відкриття оновленого приміщення неврологічного відділення є ще одним яскравим підтвердженням цього», – відзначила […]

Останніми роками у Хмельницькому витратили 44 мільйони гривень на придбання сучасного медичного обладнання. Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин. “За кожним придбанням – врятовані життя і відновлене здоров’я хмельничан. Без перебільшення”, – написав мер. Як він зазначив, днями розпочали працювати відразу два великих для міста придбання. Йдеться про артроскопічну стійку для операцій на […]

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]