На Теофіпольщині за 7 млн гривень будують амбулаторію

На Теофіпольщині у с. Святець триває будівництво сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На виконання робіт передбачено 7 млн. 47 тис. гривень, повідомляють в облдержадміністрації.

Будівництво стартувало на початку листопада 2018 року та здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

“Першочерговим кроком у будівництві амбулаторії було проведення топографогеодезичного знімання та затвердження генерального плану території під будівництво, на що було виділено 25 тис.грн. спонсорської допомоги”, – зазначають у прес-службі ОДА.

На виконання будівельних робіт у 2018 році вже освоїли 2 млн. 974 тис 200 гривень, в тому числі 2 млн. 664 тис. 431 гривень коштів субвенції з державного бюджету та 289 тис. 78 грн з місцевого бюджету. Зараз будівельники завершили спорудження стін амбулаторії, розпочато роботи з монтажу покрівлі, утеплення фасаду.

Цікаво, що Теофіпольський район перебуває у трійці лідерів щодо будівництва амбулаторії серед районів області. Роботи здійснюються відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, У Хмельницькій області збудують 27 амбулаторій. На це передбачено 164 мільйонів 860 тисяч 132 гривні субвенцій.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий наголосив під час відкриття, що спільними зусиллями вдалось виконати важливе завдання – зробити так, щоб хірургічне відділення відповідало всім вимогам сучасності. «Це той напрямок, де якість наданої допомоги та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створених належних умов лікування: приміщення, устаткування. Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот […]

У січні Міністерство охорони здоров’я оновило реєстр препаратів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки». Наразі безоплатними є 47 різних медикаментів. Загалом у переліку ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми – уже 239 торгових назв. У міській комунальній аптеці за програмою «Доступні ліки» щомісяця реалізують препаратів на суму до 300 тисяч […]

Для оновлення галузі охорони здоров’я України у 2019 році уряд передбачив понад 130 мільярдів гривень. Це на 15 мільярдів гривень більше, ніж було виділено для медицини країни торік. «Я не обіцяю дива всім одразу. Так не буває. Але я впевнений – поступово ми зможемо зробити життя у нашій країні кращим», – переконаний прем’єр-міністр України Володимир […]