На Теофіпольщині за 7 млн гривень будують амбулаторію | Поділля News
На Теофіпольщині за 7 млн гривень будують амбулаторію

На Теофіпольщині у с. Святець триває будівництво сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На виконання робіт передбачено 7 млн. 47 тис. гривень, повідомляють в облдержадміністрації.

http://myswallowtail.com/?x=are-eggs-good-for-weight-loss Будівництво стартувало на початку листопада 2018 року та здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

“Першочерговим кроком у будівництві амбулаторії було проведення топографогеодезичного знімання та затвердження генерального плану території під будівництво, на що було виділено 25 тис.грн. спонсорської допомоги”, – зазначають у прес-службі ОДА.

На виконання будівельних робіт у 2018 році вже освоїли 2 млн. 974 тис 200 гривень, в тому числі 2 млн. 664 тис. 431 гривень коштів субвенції з державного бюджету та 289 тис. 78 грн з місцевого бюджету. Зараз будівельники завершили спорудження стін амбулаторії, розпочато роботи з монтажу покрівлі, утеплення фасаду.

Цікаво, що Теофіпольський район перебуває у трійці лідерів щодо будівництва амбулаторії серед районів області. Роботи здійснюються відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, У Хмельницькій області збудують 27 амбулаторій. На це передбачено 164 мільйонів 860 тисяч 132 гривні субвенцій.

watch

Читайте нас у  go here Телеграм go  та у нашій групі  Viber  see @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькій міській лікарні почали облаштовувати приміщення для проведення гемодіалізу. Тут встановлюють нові апарати “штучної нирки”. Гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові (екстракорпоральна терапія). Це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Пацієнтам потрібно підключення до апарату раз на два дні. “Ми поставили на безоплатній основі 10 апаратів, […]

У Городку відкрили новий лікувальний корпус центральної районної лікарні. Його забезпечили сучасною технікою, яка, за словами місцевих, не завжди є в обласному центрі. Попри те, що споруда стоїть три десятиліття, стіни міцні та надійні, запевняє головний лікар Микола Дралюк: «Це надзвичайно теплий та просторий будинок, із сучасною вентиляцією, сантехнікою та оснащенням. Тепер я точно вам […]

Благодійний фонд з міста Апелдорн, що у Голландії, передав обласному центру гуманітарний вантаж. Цього разу меценати відвідали міську дитячу лікарню. Перемовини про співпрацю з міською радою тривали не один рік. Нині ж представники благодійного фонду, який існує вже 25 років, вивчає потреби медичних та соціальних закладів міста, йдеться у сюжеті МТРК Місто. «Найпершої необхідності вони […]