"Перевозив друзів": нелегальний перевізник у Хмельницькому двічі програв суд | Поділля News
“Перевозив друзів”: нелегальний перевізник у Хмельницькому двічі програв суд

Укртрансбезпека у Хмельницькій області хизується перемогою над черговим нелегальним перевізником. Порушника притягнули до відповідальності у вигляді штрафу на суму 1700 грн, попри те, що він оскаржував постанову в суді. Про це йдеться на офіційній сторінці відомства у Фейсбуці.

lunches for weight loss Як повідомили в Укртрансбезпеці, чоловік, який займався перевезенням пасажирів нелегально, приміром, до Кам’янця-Подільського, чи то до Львова на екскурсію, не укладав з ними договір про надання транспортних послуг. Тож пасажири не мають страхового імунітету та у випадку аварії не отримають нічого, тим самим підтримують тіньовий бізнес перевізників.

Працівники Укртрансбезпеки, виявивши це порушення законодавства притягнули його до відповідальності у вигляді штрафу на суму 1700 грн. Однак чоловік вирішив оскаржити постанову в суді.

go to site “У судовому засіданні він стверджує, що перевозив своїх друзів (звертаю увагу, що він перевозить по 16-18 друзів майже щодня). А друзями виявилися медсестри обласної лікарні, які замовили його послуги для виїзду на відпочинок. Отже, зазнавши поразки у суді першої інстанції, порушник подав апеляційну скаргу”, – пояснили в Укртрансбезпеці.

Апеляційний суд скаргу залишив без задоволення, а рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 18.09.2018 року – без змін.

“Вважаємо, що відповідальність у 1700 грн замала для такого роду порушень, оскільки на кону життя та здоров’я пасажирів”, – наголошують в Укртрансбезпеці.

Як додають у відомстві, кожен перевізник має усвідомлювати важливість своєї справи та в жодному разі не нехтувати встановленими нормами Закону.

watch

Читайте нас у  high blood pressure and weight loss Телеграм watch  та у нашій групі  Viber  go here @ПоділляNEWS

Схоже

До Кам’янця-Подільського із зони ООС 25 квітня повернулися військовослужбовці. 18 саперів, віддано із честю виконавши свій військовий та громадянський обов’язок, ступили на рідну землю. Радісними обіймами і щирими усмішками зустрічали їх рідні та представники влади, повідомляють у міськраді. “Після чотиримісячної служби в зоні бойових дій сапери Центру розмінування живими і здоровими нарешті повернулися додому”, – йдеться […]

Низку нових послуг, орієнтованих на пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників, впроваджених на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду презентували на зустрічі представників фонду та преси, яка відбулася нещодавно у Вінниці. Впровадили ці послуги задля того, аби більш ефективно взаємодіяти з громадянами та оперативно надавати інформацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду. «Втілюючи нові види послуг та […]

Студент із Хмельницького власноруч зібрав та спроектував електричний велосипед. На максимальній швидкості – 80 кілометрів за годину, а собівартість – 2 тисячі доларів. Так описує свій велобайк студент Хмельницького національного університету – Євген Богачук, йдеться у сюжеті “Поділля-Центр”. На створення свого 58-кілограмового велобайка 19-річний хлопець витратив понад рік. Збирав його у власній квартирі і виділив […]