У Хмельницькому з'явиться Центр гендерної компетентності сектору безпеки і оборони | Поділля News
У Хмельницькому з’явиться Центр гендерної компетентності сектору безпеки і оборони

У Хмельницькому планують створити Центр гендерної компетентності сектору безпеки і оборони. Об’єднання наявних інформаційних ресурсів у єдиному Центрі може стати якісним кроком вперед у реалізації рівних прав та можливостей як у прикордонній службі, так і в силовому секторі загалом. Про це сказала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з ректором Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького генерал-майором Олегом Шинкаруком у м. Хмельницькому.

“Вітаю ініціативу хмельницьких прикордонників щодо розроблення Концепції функціонування Центру гендерної компетентності сектору безпеки і оборони, саме її можна взяти за основу для подальшої роботи. Закликаю не гаяти часу і невідкладно приступити до практичних кроків зі створення такого затребуваного нині закладу”, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Своєю чергою Олег Шинкарук зазначив, що для запуску цього проекту вже розробляються відповідні технічні умови, розглядаються варіанти студій, ведуться перемовини щодо місця та кадрового складу майбутньої установи.

http://myswallowtail.com/?x=adderall-weight-loss “Новостворений Центр, без перебільшення, може стати унікальним закладом, де освітні послуги з гендерних питань отримуватимуть навчальні заклади силового сектору з усієї України. Ми готові уже запустити цей процес”, – підкреслив він.

Віце-прем’єр-міністр високо оцінила участь академії Держприкордонслужби в унікальному пілотному проекті щодо впровадження гендерної тематики в освітній процес визначених навчальних закладів сектору безпеки і оборони України. До цього проекту наразі вже залучено 10 навчальних закладів, тобто майже третина всіх вищих навчальних закладів сектору безпеки і оборони України, зазначила вона.

“Хотіла б відзначити високу професійність робочої групи Академії, яка успішно завершила другий етап проекту, зробивши якісний аналіз навчальних програм на предмет урахування гендерного компоненту”, – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Як вона зазначила, за п’ять років Україна заклала міцний фундамент для побудови сильної європейської демократії. А дороговказом на цьому шляху є європейська та євроатлантична інтеграція, а союзниками – партнери з ЄС та НАТО.

go to site

Читайте нас у  Телеграм http://myswallowtail.com/?x=riverside-weight-loss  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Аби посприяти громадянам у реалізації виборчого права під час повторного голосування на виборах Президента України територіальні підрозділи міграційної служби області 20 та 21 квітня 2019 року (субота та неділя) видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у формі картки за наступним графіком: з 9.00 до 18.00 години 20.04.2019; з 8.00 до 20.00 години 21.04.2019. Прес-служба Управління ДМС […]

Нагадаємо, зважаючи на різке погіршення погодних умов, ще вчора, 16 квітня, хмельничан попередили про відновлення теплопостачання, яке дехто встиг назвати відновленням опалювального сезону. Сьогодні у соцмережах містяни діляться інформацією про те, в кого в квартирі тепло, в кого – ні. Здебільшого, нарікають на те, що батареї досі холодні. Ситуацію прокоментував міський голова Хмельницького Олександр Симчишин: […]

“Зважаючи на підвищення температури повітря, з п’ятого квітня опалювальний сезон завершується. Тепло в лікарні та дитячі садочки поки що продовжуємо подавати”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич. Кам’янець-Подільський стане одним з перших міст області, де вимкнуть опалення. У Хмельницькому, за словами заступника міського голови Анатолія Нестерука офіційно тепло планували подавати до […]