Славутський лісгосп запускає новітній конвеєр із вирощування сіянців | Поділля News
Славутський лісгосп запускає новітній конвеєр із вирощування сіянців

enter site Уперше в Україні у Славутському лісгоспі створюється потужний комплекс з вирощування сіянців із закритою кореневою системою. Він має запрацювати вже навесні, йдеться на сайті райдержадміністрації.

http://myswallowtail.com/?x=avocado-for-breakfast-weight-loss У лісгоспі відкрили павільйон для притінення та автоматичного поливу сіянців, площею 1700 кв.м., та закупили лінію для точного висіву. Насіння і посадковий матеріал зберігатимуть у спеціальних холодильних камерах, де підтримується оптимальна вологість та температура.

“Потрібні лише якісне зерно та субстрат (підстилка) – і все це робить техніка, тому помилки виключені. Схожість сіянців – стовідсоткова. Людей замінив конвеєр!” – кажуть у лісгоспі.

Основна ціль створення комплексу – це ознайомлення хмельницьких лісових господарств із сучасними технологіями й обладнанням для обробітку насіння та вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Наразі павільйон розраховано на вирощування 500 тисяч штук сіянців лісових порід. Відтак у лісгоспі планують його розширити та поставити вирощування на конвейер, забезпечивши таким чином всю область садивним матеріалом із закритою кореневою системою, тож постало логічне питання відмови від ручної роботи та доведення її до повної автоматизації.

go Читайте нас у  Телеграм enter site  та у нашій групі  cabbage soup recipe weight loss Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники комунального підприємства «Славута-Сервіс» виконують роботи із облаштування майданчиків для розміщення на них контейнерів із роздільного збору твердих побутових відходів у селах Варварівка та Голики. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК. Наразі проведено вирівнювання щебенем та заливку майданчиків бетонно-цементною сумішшю. Нагадаємо, що 22 березня на засіданні виконавчого комітету міськради було прийнято рішення щодо облаштування у […]

З початку року за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 700 учасників антитерористичної операції, з них – 72 особи забезпечені роботою. Про це повідомляє прес-служба відомства. “Повертаючись у мирне життя, демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО стикаються з багатьма проблемами, у тому числі пов’язаними з працевлаштуванням, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості […]

У понеділок, 22 квітня, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк вручив відзнаки за мужність і відвагу “Піски Сталева Фортеця” двом нетішинцям, бійцям добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Василю Войцеховському та Роману Гуменюку. “Українські добровольці – сильні духом, мужні та відважні люди, які стоять на захисті усіх нас і кордонів рідної держави. У 2014 році 500 бійців […]