На двох вулицях Хмельницького демонтують тимчасову та рекламні споруди | Поділля News
На двох вулицях Хмельницького демонтують тимчасову та рекламні споруди

Рішення про демонтаж конструкцій зовнішньої реклами ухвалили на засіданні виконавчого комітету. Прийняття такого рішення аргументоване порушенням вимог Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому, повідомляє прес-служба міської ради.

Демонтажу підлягають конструкції за адресами:

  • вул. Геологів, на перехресті з вул. І. Багряного (щит нетиповий);
  • – вул. Геологів, в районі будинку №1/2 (біг-борд);
  • вул. Геологів, в районі будинку №1/2 (біг-борд);
  • вул. Геологів, в районі будинку №1/2(щит нетиповий);
  • вул. Геологів, в районі асфальтного заводу (щит нетиповий);
  • вул. Геологів, в районі будинку №1 (біг-борд);
  • проїзд Геологів навпроти центрального входу в ТК «Європа» (біг-борд).

Також демонтажу (знесенню) підлягає тимчасова споруда без відповідних документів, розташована на вулиці Героїв АТО, біля будинку №10.

Власника цієї споруди просять в термін до 20 лютого 2019 року демонтувати тимчасову споруду власними засобами. В іншому випадку її буде знесено комунальним підприємством.

Телефон для довідок: 65-11-41, 65-61-26, 79-46-01, управління торгівлі Хмельницької міської ради.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]