Зеленський та «Квартал 95» у Хмельницькому: без жодної агітації, зате з аншлагом

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним.

Обидва заходи відбулися в рамках всеукраїнського туру. І на початку концерту, і під час спілкування з пресою, Зеленський наголосив – гастролі в жодному разі не є частиною агітаційної програми, адже тур, який триває зараз, було заплановано ще півтора роки тому. «Тоді, – зізнається актор, – я навіть не думав про свій похід у президенти».

І, дійсно, слова коміка, не розбіглися з ділом. На обох концертах не було й натяку на агітацію. Так, політичних жартів було море. Так, дісталося на «горіхи» і Тимошенко, і Порошенкові, і Ляшкові й іншим персонажам політичного істеблішменту. Однак зі сцени жодного разу не пролунало чогось на зразок: «Зеленський – наш президент» або ж «Голосуйте за Володимира Зеленського». Велику кількість заполітизованих сцен Володимир пояснив так: «Квартал» весь час транслює широкому загалу те, про що, зазвичай, говорять на кухнях. І додав: на щастя, тепер не лишень на кухнях, а й у соцмережах».

Нагадаємо, згідно з січневими соцопитуваннями, проведеними в усіх регіонах країни, актор вибився в лідери рейтингів президентських перегонів, лишивши позаду Юлію Тимошенко й чинного президента. Такий успіх кандидата політологи пояснюють геть непритаманним для України веденням передвиборної кампанії. Артист не захотів агітувати українців, натомість довів, що йому значно цікавіше вирішувати спільно з ними проблеми країни. Приміром, свою передвиборну програму Зеленський розробляє в соцмережах разом зі співгромадянами: наразі до її обговорення долучилося вже близько півмільйона осіб.

Відповідаючи на питання журналістів, Зеленський іще раз наголосив: «Агітаційного туру не буде. Ми з вами живемо в Україні, українці – вільні люди, вони мають обирати ту людину, яку вони хочуть. Не збираюся «забивати баки» лозунгами. Гадаю, стара влада за майже 28 років вже вдосталь нагодувала ними українців».

Питали лідера «Кварталу» й про те, як він узагалі бачить президентство. Не вагаючись ні секунди, Зеленський сказав, що було би непогано, якби президента в Україні могли обирати тільки на один термін. За ці п’ять років він би особисто максимально поринув у політичну роботу й виконував би її так, аби українці потім згадували теплими словами не тільки його, а й його дітей.

Тож чекатимемо 31 березня, а далі, як то кажуть, буде видно.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]