Де у Хмельницькому планують спорудити додаткові паркінги? | Поділля News
Де у Хмельницькому планують спорудити додаткові паркінги?

Через гострий дефіцит паркувальних місць у середмісті Хмельницького планують облаштування додаткових паркінгів. Два з них збираються спорудити на Прибузькій. Один – поблизу Палацу спорту, зведення якого почали у січні. Ще один – біля Палацу творчості та ДЮСШ №3. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, наразі є ідея побудови багаторівневого паркінгу на місці приміщення колишнього кінотеатру «Мир» на вулиці Проскурівського підпілля.

Там вже фактично нема кінотеатру. Він не придатний для відновлення у нинішньому форматі. Стеля сиплеться, кущі ростуть. Там треба будувати нову будівлю. Або реконструювати з нуля існуючу. Під що – ми наразі визначаємося. Один з варіантів – паркінг. При цьому монотеатр «Кут» залишиться. Ми зважатимемо на державні будівельні норми та  історико-архітектурний опорний план, – зазначив Олександр Симчишин.   

Приміщення кінотеатру повернулося у комунальну власність міста після рішення Вищого господарського суду у 2013 році. До цього будівля від 1998 року була внесена до статутного фонду ТОВ «Муніципальна телерадіокомпанія «Контакт».

Якщо ідею з переформатуванням кінотеатру вдасться втілити, це, на думку міського голови, покладе край хаотичному паркуванню на вулицях Проскурівського підпілля, Подільській та Соборній.

Лише після вирішення проблеми з паркінгами у міській раді планують повернутися до питання евакуації незаконно припаркованих у середмісті автівок. Для цього збираються створити комунальне підприємство, яке і займатиметься евакуацією.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]