У сільській школі на Хмельниччині створили власну хореографічну залу | Поділля News
У сільській школі на Хмельниччині створили власну хореографічну залу

У Новоселицькій опорній школі навчається 314 учнів. Але здобувають знання не лише тутешні мешканці – сюди з’їжджаються учні з різних навколишніх сіл.

«Особливістю школи є всебічна підтримка творчих здібностей наших вихованців. Тому тривалий час ми мріяли про хореографічну залу. Приміщення для цього було, проте для ремонту та оздоблення необхідні були гроші. Коли дізналися про Конкурс мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності Романа Мацоли», одразу вирішили готувати власний проект. І щиро зраділи, коли отримали гарний результат», – розповідає директорка школи Оксана Вельгас.

go here За її словами, реалізувати проект допомогла співпраця. До отриманих грантових коштів долучилися міська та сільська влада, батьки і колектив школи.

«Наша мрія здійснилася! Сьогодні ми маємо нову яскраву хореографічну залу. Вона ще жодного дня не пустувала. Тут проходять заняття хореографічного гуртка та факультативів, організовують руханки, музичні перерви та різноманітні масові заходи. Хочемо подякувати Роману Миколайовичу від усієї шкільної родини за реалізацію наших амбітних планів», – додає пані Оксана.

«Приємно приїздити у місця та організації, де були реалізовані наші гранти. Результати завжди вражають. Для когось це може бути маленьким кроком, малопомітним на фоні усього, що відбувається в країні. Але для конкретної школи, конкретного учня чи вчителя – це вагомий результат та приємні досягнення. Бо якщо творити зміни разом, тоді все вдається», – зауважив під час зустрічі народний депутат України Роман Мацола.

Ніна Ремінна


PR

Читайте нас у  go here Телеграм click  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]